Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az emberek mit viselnek ált....

Az emberek mit viselnek ált. Házibulikba?

Figyelt kérdés
születésnap 7-től éjfélig, szombaton. 15 vagyok, meg úgy majdnem mindenki más is aki megy. életem első "bulija", túl sok kedvem nincs menni, de nem akarok kilógni.
2013. okt. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Farmer és az átlagosnál egy fokkal csinibb felső. Ne gondolkodd túl! Csak lazán! Nem fogsz így kilógni, a középpontban meg nem akarsz lenni gondolom, így a mini rucikat és cicikidobóst felejtsd el!
2013. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja. Házibulikra általában nem szoktak "kiöltözni", simán mehetsz ugyanolyan cuccban, mint amilyenben suliba is jársz.

Amúgy ki találta ki, hogy éjfélig tartson a buli? Ez a legnagyobb hülyeség, nálunk sosem volt ilyen, mert rosszabb hazamenni az éjszaka közepén - főleg ennyi idősen -, mint ott nyomorogni és aludni egyet :D

2013. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szokás kiöltözni, sőt én ált inkább valami olyan ruhába megyek, amit annyira nem sajnálok.:) (Tehát inkább a Vty-s cipőben mint a Mustangban...)
2013. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csőnadrág,trikó,kardigánba meg valami sima tornacipőbe szoktam menni. NEm tudom milyen társaságba jársz,de nálunk 1-2 kiscsaj kivételével,akik ilyen kis minirucikat vesznek fel senki nem szokott kiöltözni. A lényeg,hogy kényelmes legyen és jól tudd magad érezni benne.
2013. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fekete póló, piros-sötétkék hosszúujjú kockás ing, piros csőnaci és tornacipőbe mentem, a buli nagyon jó volt. :D
2013. okt. 13. 00:23
 6/8 anonim ***** válasza:

na az full jó lehetett így elképzelve :)

off: mesélj mi vooolt!? :D

2013. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
senki se lett halál részeg, de mindenki ivott egy kicsit. :D a zene nagyon jó volt, élő dj meg minden :D táncolni nem tudok és nem is szeretek, de elvoltunk. :D
2013. okt. 15. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy igazán jó házibuliban: SEMMIT :D
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!