Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek 13 évesen egy kis...

Szerintetek 13 évesen egy kis BB krém, korrektor, ritkán púder (ha nagyon pattanásos vagyok) sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Lány vagyok

2013. okt. 12. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem pont megfelelő.
2013. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem sok , nem kevés, csak felesleges.
2013. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
En 14 eves lany vagyok. Mar tobb mint 1 eve hasznalok korrektort. Semmi mas sminket. Eleg pattanasos vagyok, szerintem ebben semmi rossz nincs. Es szerintem meg a sminkek koze sem sorolhato. A batyam 21 eves es o is hasznalja... Szerintem egyaltalan nem sok. Miert lenne az? mert probalod eltuntetni a pattanasaidat?
2013. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel csak az a gond, hogy nem tűnteted el vele. Sőt. Sokszor inkább még feltűnőbb a vakolat. Ha tisztán tartod a bőröd gyorsabban gyógyul, mint ha fülleszted és minden félét kensz rá.
2013. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez a "ha korrektort használsz, csak még jobban kiemeled a bőrhibákat" - dolog egy hülyeség, és csak azokra igaz, akik nem tudják használni a sminket. Ha egy fehér falat lefestesz kékre, nem lesz még fehérebb...
2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is butaság ez a "csak jobban kiemeled" dolog. Ha megfelelő minőségű sminket használsz és tudod is használni,akkor nem fogod vele kiemelni a bőrhibádat.


Amúgy ez nem sok smink,de még most (minnél hamarabb) érné meg Neked elmenni egy jó bőrgyógyászhoz ,főleg ha tényleg nagyon pattanásos vagy. Pár hónap alatt rendbe teszi az arcodat és még most derülne ki,hogy csak a kamaszkor miatt vannak pattanásaid vagy esetleg (ne adj Isten) valami betegség lappang a dolog mögött. Tapasztalatból beszélek,én több évig húztam,hogy elmenjek,mert "jaj ez csak a kamaszkor". Sajnos nálam hormonproblémák meg egyéb betegségek (allergiák) okozták a pattanásokat,ha időbe elmentem volna jó pár év szenvedéstől megmentettem volna magam:)


De ha nem akarsz elmenni akkor is figyelj oda ,hogy rendesen tisztísd. MINDEN reggel-este alaposan és ne kenj rá ilyen drogériákban kapható ***-kat.

2013. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondom inkább havonta látogasd meg a kozmetikust (vagy ha tényleg nagyon pattanásos vagy akkor keresd fel a bőrgyógyászt), sokkal szebb lesz a bőröd és a korrektor meg ilyenek fölöslegessé válnak.
2013. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Púder minek?:D Korrektor, BB krém oké, de ha pattanásos vagy, használj rá arcmaszkot vagy valami ilyesmit, ami fertőtleníti a bőrt, és eltünteti a pattanásokat...:)
2013. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
A púder felesleges, és szerintem a BB krém is, 13 évesen. Korrektort használhatsz a csúnya pattanásokra, de hidd el, az alapozó (a BB krém majdnem az) nem tesz jót a bőrödnek ebben a korban.
2013. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Hát ezek a menj el kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, és kenegesd mindennel az arcodat tanácsok nem sokat érnek egy 13 évesnél. Ilyenkor legnagyobb százalékban csak a hormonok miatt vannak a pattanások és ezeket a normális hormonváltozásokat kezelni nem túl szerencsés, elmúlik, ha túl lesz a kamaszkoron. Én 13 évesen szerintem minden felületi kezelést kipróbáltam, amit csak lehetett (gyógyszertári és drogériai cuccok is), csak az idő segített. Korrektort és púdert használtam, hogy ne érezzem rosszul magam a bőrömben és ki merjek menni az utcára. Azóta már sokkal jobb termékek vannak, nem rontanak a bőrén, ha estére lemossa. Persze érdemes pattanásos bőrre való kozmetikumokat használni, (ajánlom a Biodermát amúgy, elég jó), alaposan tisztítani meg minden, de attól még nem kell pattanásosan mászkálnia az utcán korrektor nélkül, ha őt zavarja a bőrhibája.
2013. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!