Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen elsoszor rugot egy...

14 hetesen elsoszor rugot egy nagyot ritkan rug kb 2 naponta 1-et ha rug mikor lesz az hogy folyamatosan rugni fog? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, engem már a 25. héttől kezdve, 10 percre sem hagyott békén a Csöppem. :)
2013. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 17 hetesen éreztem először,onnantól kezdve hébe-hóba.A 21.héten beállt arra,hogy reggel este.Most 25 hetesek vagyunk,reggel este ugyan úgy megmaradt, + egyre többet érzem már napközben is.

Folyamatosan szerintem soha nem fogjuk érezni a mozgást,mivel nem fognak folyamatosan nagy erővel mocorogni.

2013. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem először és kb a 19.héttől napi többször is rugdál :)


20 hkm

2013. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az elsö konkrét rugást 20hetesen éreztem.Azóta minden nap rug többször is.ha Apa a pocimra teszi a kezét és beszél hozzá,akkor meg teljesen beindul :)
2013. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!