Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen számotokra a...

Kamaszok, milyen számotokra a rossz beszélgetőtárs? Milyen esetben akarjátok elkerülni valakivel a beszélgetést ha lehet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kamasz koromban utáltam felnőttekkel beszélgetni, mert mindig úgy éreztem, hogy egy kis hülye vagyok hozzájuk képest, tökre kisebbrendűségi érzésem volt velük szemben.

Valahogy úgy éreztem, nincs közös témánk.

Mondjuk most már tudom, hogy ez a saját hülyeségem volt (kissé antiszoci voltam).

2013. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszavas válaszokat ad, mindenbe beleköt, folyton okoskodik. De olyannal is volt már szerencsém beszélgetni, aki csak kérdésekkel bombázott, de ő nem válaszolt az enyémekre, csak "nem tudom"-mal és "mindegy"-gyel. Ez is rendesen kihozott a sodromból,mit ne mondjak. :D
2013. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
okoskodik, kamuzik vagy sose szól semmit és csak néz magaelé
2013. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Odamegy valami hülyeséggel, vinnyog, nyávog, de normális kifejezést, mondatot nem tud mondani. Nincs véleménye, egy síkú a beszélgetés ... utálom ezt. Mivel én meg imádok beszélni, szinte bármiről, ezért nagyon idegesít engem, ha csak ilyen idiótákkal találkozom ... :D
2013. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utálom, ha mindenre "nem tudom" vagy "Lehetséges" választ kapok.

Azt mégjobban utálom, ha flegma valaki.

Egy beszélgetésnél szerintem elengedhetetlen az, hogy mindkét fél érdeklődjön. Ha csak én kérdezek, a másik fél pedig 1-2 szavas válaszokat ad, akkor bizony ott vége...

2013. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- Akinek büdös a szája. :D

- Aki folyton a szavamba vág. Idegesítő, ráadásul udvariatlan is.

- A bunkó/flegma embereket is kevesen szeretik.

- Ez elsősorban a friss ismeretségeknél téma, de személy szerint nem bírom a túlzott fizikai kontaktust. A hideg kiráz attól, ha valaki az arcomtól 2 centire akar velem beszélgetni, vagy beszéd közben folyamatosan hozzám ér. Van egy intim szférám, amit szeretem, ha tiszteletben tartanak.

- Aki nem a mondandómra figyel, hanem mondjuk a koromra, vagy az irántam táplált érzéseire. Attól, hogy nem kedvelek valakit, még lehet neki igaza. Egyszer-kétszer... talán... ;)

2013. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.Ha mindig makacsul hajtja az "igazát"!(akkor is,ha nem igaz,amit állít).

2.Ha állandóan tárgyakról(mobiltelefon,táska,sminkkészlet..etc.) beszél,vagy pedig ha állandóan az ismerőseinek az életét taglalja(ilyen volt a padtársam két teljes évig),persze őt ettől függetlenül szerettem,de néha marhára nem volt érdekes az,hogy az unokatestvérének a húgának az apjának az új barátnőjének a kistestvérének az anyjáról volt szó.

3.Ha valaki annyira negatív,hogy ki sem lehet sohasem zökkenteni.Én is sokszor vagyok az,de én nem vagyok reménytelen,mert próbálok kiskapukat találni,sőt megoldásokat keresni,és nem csak azt szajkózom,hogy ajj de rossz,jaj de rossz.

4.Nem szeretem a szektásokat.Ők csak a szektáikról képesek normálisan kommunikálni,téríteni akarnak.Nem vagyok ellenséges velük,sőt sajnálom őket,mert csak a szektáiknak élnek.Kondícionáltak,adott kérdésekre adott válaszokat adnak,saját gondolataik nincsenek,vagy ha vannak,kevesek,és kötődnek hitükhöz.

5.Ha valaki rögtön elhisz valamit a "Józsikának a szomszédból",akihez semmi köze sincs neki,se nekem.Nem kell elhinni rögtön minden hülyeséget.Ötvenszer felül kell bírálni,ha valamit mondanak.Ez nem kételkedés,hanem ésszerű gondolkodásmód.Ha mindenkinek elhittem volna mindent,akkor most jó nagy sz.......ban lennék.

2013. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"okoskodik, kamuzik vagy sose szól semmit és csak néz magaelé"


Ha beszél valamiről, akkor okoskodik, és a k**va anyját!

Ha nem beszél inkább, mert az rögtön okoskodásnak számít, akkor meg mér' nem beszél, és a k**va anyját!

Röviden: a k**va anyját!


Azért viccesek az itt elhangzó válaszok, mert úgy tűnik, mintha csak azok lehetnének s*ggbunkó parasztok, akikre ráillenek, pedig lehet, hogy pont a válaszírók a s*ggbunkó parasztok.

2015. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!