Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mindenkinek én vagyok a...

Miért mindenkinek én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az, akit 1.5 éve szeretek ugye nem szeret viszont, de jóban vagyunk, és ma az orrom alá dörgölte, hogy tegnap nem aludt otthon, hanem másnál, annál, akit szeret. És elkezdtünk veszekedni. Ez hosszú és bonyolult, nem írom le :( Aztán a fogadott Bátyámat hívtam, aki felvette, de mikor mondtam neki, mit szeretnék, bunkón rám csapta a telefont, hogy egy családi vacsorát zavartál meg. Honnan kellett volna tudnom? :( Este 9-ig szabad telefonálni. Aztán a legjobb barátnőmnek nem vettem fel a telefont, mert nem hallottam - suliban lehalkítom mindig, ugyanis ismeretlen számokról hívogatnak állandóan :@ - erre kiírja face-re, hogy minek nekem telefon, alá meg kommentelgetnek az ismerőseink (fiúk), hogy rám miért nem gondoltál, hogy kommentelés helyet inkább visszahívnám, nincs mellette senki, szégyen stb.. Én felhívtam volna, de miután nyilvánosan kiírta, hogy bezzeg, ha a legelején említett fiú hívna, akkor felvennéd. Utálom a telefont. Nem is szoktam felvenni. Le van halkítva, aztán elfelejtem visszaállítani. Meg utálom azt is, ha valaki nyalizik valakinek... És azt is, hogy én mindent megteszek, erre mindig én vagyok a rossz...Felhívtam volna, ha nem írja ki ezt, ráadásul pont úgy, hogy abban a percben vesztem össze azzal a fiúval..:(

19/L


2013. okt. 11. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
A fogadott Bátyámat vezetékesen hívtam.
2013. okt. 11. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, én pontosan ezért törtem szilánkosra a telefonom 1 hete. Persze nem ez a fő gondom, de nagyban hozzájárul a rossz kedvemhez. Aki kéne nem hív, aki nem kéne hív, akit hívok nem veszi fel... Sokkal jobban érzem magam telefon nélkül. Lassan a facebookkal is ez lesz, spártai módon fogom lerúgni a notebookot a kilencedikről.


Szar napod van, az ilyet csak túl kell élni.

2013. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen barátnő nem barátnő már bocs
2013. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az embernek vannak rossz napjai, időszakai.

Kicsit kapcsolódj ki és felejts el egy időre mindenkit!

2013. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó megfogalmazás,hogy sz/ar napod,lesz jobb. Akkor abban a helyzetben tragikusnak és borzasztónak tűnik,aztán alszol rá egyet már annyira nem vészes, 2 np után meg már alig fogsz rá emlékezni.


És nem vagy te ez miatt rossz ember,inkább a világ válik rosszá ez miatt a sok kütyü miatt.

2013. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!