Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan akinek tökéletes élete van?

Figyelt kérdés
Vagy pedig mégsem olyan tökéletes,és csak kívülről látszik annak?
2013. okt. 19. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs olyan akinek minden tökéletes az életében!Vagy ha igen akkor nagyon ritkábban! Nekem vannak időszakok amikor úgy érzem, na most kezd minden a helyére állni, gyerekekkel, meloval stb aztán mindig jön vmi! De azért vannak a problémák, hogy megtanuljuk megoldani!:-D
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek más a tökéletes! Az enyém például az.
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak gondjai, problémái főleg ahol gyerek van, de attól még lehet tökéletes az élete.
2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 3005 ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de különben is a tökéletesnél nem tudok unalmasabbat elképzelni.
2013. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
olyan nincs akinek soha semmi gondaj baja nem volt. AKinek semmiért és semmivel nme kellett megküzdenie. Nekem pl nagyon remélem hogy hamarosan tökéletes életem lesz mert csak egy dolog hiányzik hozzá, egy baba de az sajnos évek óta várat magára. Minden más csak ugy az ölembe pottyant szinte de ezért sajnos nagyon meg kell küzdenem. Ha ez teljesül akkor tökéletes időszaka lesz az életemnek ebben biztos vagyok. De sajnos bármikor töténhet olyan ami miatt meginog ez a tökéletesség.
2013. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, akkor csak azért nem lesz tökéletes, mert az! Ha nincs semmi problémád, a problémamentesség is elég szörnyű tud lenni. Nem tudod milyen jó is a dolgod, ezért a tökéletes életed nm lesz olyan jó, mint hinnéd...
2013. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én úgy érzem, tökéletes az életem. Az egy dolog, hogy gyakorlatilag az utcán vagyok...
2013. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek olyat! Bár szerintem nincs olyan hogy tökéletes de kívülről annak tűnik. Lássuk csak:


15 éves lány nagyon nagyon szép. Alakja tökéletes van melle van segge , dereka karcsú de nem csontkollekció. A haja gyönyörű fényes vasalja vagy göndöríti de nem töredezett . Alig kell neki megfésülni mert amúgy is nehezen kócolódik. A fogai tökéletesen állnak egymás mellett és k. olyan fehérek mint a fogkrémreklámokba .


Igaz hogy a szülei elváltak de gyönyörű szép nagy házuk van a szobája (én csak képeken láttam) de állítólag marha jól néz ki. Van egy cuki öccse.


A pasija egy évvel idősebb nála . Nem is kell mondanom hogy milyen helyes a srác. Majdnem színötös tanuló. Az ízlése remek. tele van önbizalommal.


Sok igaz barátja van és népszerű. Állati király cuccai vannak.

2013. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a tökéletes.

mániás válasza a jó példa erre, ha jól tudom ő egy tinikorú lány (javíts ki, ha tévedek). 26 éves férfiként én csak mosolygok pár dolgon, amit ide leírt, hogy mi kell a tökéletes élethez.

Ezt nem bántásnak szánom, nyilván nekem is más dolgok voltak fontosak 10 évvel ezelőtt :)

2013. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet úgy látjuk neki tökéletes élete van, de mikor egyedül van ő is sír. Mindenkinek vannak gondjai...olyan nincs hogy TÖKÉLETES
2013. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!