Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan tünet vagy...

Létezik olyan tünet vagy elváltozás ami picit közelít a majdnem tökéletes terhességi tünethez?

Figyelt kérdés
mármint úgy értem ami picit konkrétabb,ami picit biztosabb!
2012. nov. 30. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen! az elmaradó mensi :)

De viccet félretéve. A több pisilés lehet jel. A többi simán premensis tünet is lehet.

2012. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj h.én világ életemben pisisebb voltam:) mindig óránként fél óránként pisilek:D szóval nekem ez fel sem tűnik:)
2012. nov. 30. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Szagundor és émelygés, illetve napi 3 liter víz, nálam ezek jelezték minden alkalommal a korai terhességet.

Másodjára és harmadjára ezért is teszteltem, mert ezeket tapasztaltam.

De mellé jött még a fáradtság/álmosság is. (De ilyet máskor is tapasztalok :o)

2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy szomjas voltam és megittam a vizet! :o) (Februárban!)
2012. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én napi 2liternél nem tudok többet inni,sem most,sem soha:) pedig kellene,de mindig is keveset ittam:S
2012. nov. 30. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

á , a fáradtság, vízivás nemigazán tipikus terhességi tünet, bocsi ha 2. így "lelombozlak". Nálam legalábbis egyik se volt koraterhességben.

Kérdező! Inkább olyan jel kellene neked,a mi NEM szokott lenni mensi előtt. Pl. nekem érzékenyebbek voltak a cicijeim mindkét terhességemnél, pedig EZ pont nem volt mensis tünet nálam.....

2012. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha terhességre gyanakszol, miért nem tesztelsz? Láthatod a válaszokból is, hogy minden ember más, a tünetek terhességenként is etérhetnek. Nincs olyan, hogy tökéletes terhességi tünet. Nekem az első terhességemnél az elmaradt mensi környékén volt, hogy csak úgy kimelegedett az arcom, meg olyan furán gyorsabban éreztem a pulzusom, mellé még álomkóros is lettem. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami van, és teszteltem. Aztán később, jó 1-2 hét múlva jöttek csak a rosszullétek. A másodiknál viszont az ég világon semmi változást nem éreztem, és a rosszullétek is elmaradtak, teljesen tünetmentesen telt el az első 3 hónap.

Szóval a tünetekre nem lehet adni, abból nem tudsz biztosra menni.

2012. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nah sziasztok!tegnap este 8 körül megjött kicsit erősebb hasgörcsökkel,de nem is tudom!lehet még csak most fog beindulni,de egészéjszaka fent volt a tampon,és mégsem erős piros a vérzés hanem ink.barnásnak mondanám!de majd elválik meddig fog tartani:) ha nem jött össze,akkor új hónap:) és karácsony XD
2012. dec. 1. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!