Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bolond lennék, vagy ez még...

Bolond lennék, vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Nos, alapvetően nem vagyok az a visszahúzódó lány, sőt (Nem arra kell gondolni, hogy ők nélkül belekötnék bárkibe is.). Sok barátom van, haverom, bárhova megyek, biztos lesz, valaki, akivel összebarátkozom, de szerintem vannak sokan, akik nem bírnak, csak nem mondják a szemembe. A tanárok vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak. Ha valami csapat van, a vezető nem én vagyok, de valahogy mindig megkérdeznek, vagy mégis én (is) irányítom a dolgokat. Sokan mondták már, hogy velem valahogy nagyobb biztonságban érzik magukat, ha valahova megyünk, mint ha más lánnyal lennének (buli, este valahova, stb.. ). Még ha sokszor köcsög is vagyok, akkor is megpróbálok segíteni annak, akinek látom, hogy segítség kell, vagy annak, aki megkér. Én általában soha senkinek nem mondok el semmi lényegeset, amíg én mindenkiről tudok majdnem mindent. (Nem mondanám vissza senkinek.) Mégis Mindenki rohadtul 'erősnek' tart, egyszóval arra soha nem gondolnának, hogy nekem is vannak problémáim. Most, hogy tudjátok, hogy nagyjából milyen vagyok, így talán könnyebb válaszolni. Nagyon zavar, ha valaki túl közel jön hozzám. Nem tudom miért, de főleg az, ha hátulról (pl tanár órán). A másik az, hogy nagyon szarul vagyok 'álló' tömegben. Úgy nem, hogy ha a tömeg mozog, megy, vagy nyílt téren sem, de ha zárt térben a tömeg közepén, akkor úgy érzem, mint ha minden 'menekülési útvonalat' elzártak volna. Ezeket általában senki sem veszi észre, mert türtőztetem magam, de akkor is rossz. Szerintetek bolond lennék, vagy ez normális? Mit tehetnék ezek ellen? Sajnálom ha hosszú lett:)

2013. okt. 21. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzekkel mi lenne a probléma? Lehet kicsit klausztrofóbiás vagy, anyum se szereti a tömeget. Az meg, hogy nem szereted ha nagyon közel jönnek hozzád...az a te személyes szférád, ez mindenkinek más. :)
2013. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak körülöttem mindenki olyan halálnyugalommal viseli, hogy egy hatalmas tömeg közepén állunk ' bezárva'. De köszönöm:)
2013. okt. 21. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig semmi baj nincs,míg rosszullétek nem jelentkeznek.De ne aggódj,ez így nem súlyos!
2013. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönömm:) Hát legszívesebben kifutnék a helyiségből, de úgy látványosan nem vagyok rosszul, max. csak hányingerem van..
2013. okt. 22. 18:55
 5/7 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, utálom ha akár a fogorvos/bárki bejön a személyes terembe, ráadásul meg sem mondhatom neki, hogy ez zavar.Ilyenkor próbálok tudomást sem venni róla.

Én a tömeget mindig próbálom kerülni, bár a többiek miatt ez nehéz... Ha már benne állok, mindig vmi másra próbálok gondolni (pl.:egy nagy rét vagy elkezdek beszélgetni valami tök másról a barátnőimmel)Hát, nekem ezek általában segítenek,(nem mindig).Bocsi ha nálad nem jön be! :(

Sorry a szóismétlés miatt... :)

2013. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha valahogy el tudom foglalni magam, akkor annyira nem zavar, de nekem elég nehéz nem arra koncentrálnom.:D De azért majd ezt a réteset meg fogom próbálni:)
2013. okt. 24. 16:55
 7/7 anonim válasza:
:D
2013. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!