Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális a szomszé...

Szerintetek normális a szomszédom?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám aki embereket ugat meg aki az utcán megy el. A járókelőket nem zavarja, de őt igen. A túloldalon lakik 2 házzal arrébb. Tegnap még légycsapóval csapta a kutya orrát pedig nem is ugat hangosan.Mit tegyek mert féltem a kutyámat?

2013. okt. 9. 14:54
1 2
 1/11 intrepid ***** válasza:
74%
Magyarázd el neki, hogy a kertesházas környékkel együtt jár a kutyaugatás is. Ha ezt nem bírja elviselni, akkor nem való neki a kertes ház, húzzon el a környékről is. Azt is mondd el neki, ha mégegyszer kezet merészel emelni a kutyádra, ezt te úgy veszed, mintha téged bántana.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
A jarokeloket is zavarja, ezt jobb ha tolem tudod. A szomszedodat, meg gondolom plane, mert egesz nap ezt kell hallgatnia. Gondolom megprobalta kezebe venni a kutyanevelest, ha mar te nem allsz a helyzet magaslatan.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Picit gondolkodj már. Jóhogy a járókelőket nem zavarja, hiszen ők napi 0,5 percig hallgatják a csaholást, a szomszédod meg mindennap minimum 2-3 órát. El is hiszem, hogy idegesítő lehet neki.


Ahhoz természetesen nincs joga, hogy bármilyen módon bántalmazza a kutyádat, ezt mondd is el neki, hogy ezért még fel is jelenthetnéd. Viszont azt is tudnod kell, hogy ő is feljelenthet téged az állandó zaj miatt.


Nekem is van kutyám, ezért tudom, hogy mindössze egy hét alatt(!) meg lehet őket tanítani, hogy ne ugassanak meg idegbeteg módjára mindenkit, aki csak elhalad az ajtónk előtt, hanem csak olyankor jelezzenek, ha valami szokatlan történik: valaki megáll az ajtónk előtt, kopog/cseneget, a rácsot rugdalja, stb. Ehhez persze neked kell foglalkozni a kutyával, magától nem tudja megérteni, hogy mit várnak tőle.

2013. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
HÁT NEHOGY MÁR EGY SZOMSZÉD MEG MERJE CSAPNI A KUTYÁMAT!!!MEG A k....anyját neki!!!!Nálunk is ugyan ez volt-aztán jól beolvastam a bunkónak-most nem beszélünk-így kigyomirtózta az összes tujámat-"csak" 13 tujámat kell kidobnom miatta....
2013. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó, saját érdekedben mondom, hogy neveld meg a kutyádat, nehogy legközelebb őt gyomirtózza meg a szomszédod... Figyelj már oda arra az élőlényre, akiért te vállaltál felelősséget...
2013. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

A szomszédod biztos felkapta a vizet. :D

csak esze sok nincs mert még jól fel is cukkolja.

Légycsapóval... :D

Ne haragudj jót röhögtem..

2013. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Kölcsönös tolerancia. Ő sem tette jól, hogy csapkodta a kutya orrát, de te is hibás vagy egy kicsit.

Napi sok órán át kutyaugatást hallgatni tényleg zavaró. Nekünk is volt ilyen szomszédunk, megbeszéltük vele normálisan, hogy éjszakára csináljon már valamit a kutyával, mert nem tudunk tőle aludni, nem tudom, mit csinált vele, elzárta, vagy valami, de megoldódott a probléma.

Meg kell beszélni vele normálisan.

2013. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérj elnézést, és mondd közöld vele udvariasan, hogy nem tehetsz róla, a kutya ugatva őrzi a házat. Erre talán nem rág be, és nem bántalmazza többé a kutyádat sem. Amúgy röhej néha, amit emberek bírnak művelni...
2013. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
A kutyának az a dolga, hogy ugasson. Tájékoztasd a szomszédot, hogy ő is orrba lesz verve, ha még egyszer hozzányúl a kutyához.
2013. okt. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha annyira zavaro lenne az a kutya, nem a 2 hazzal arrebb levo szomszedot zavarna leginkabb es nem csak o lenne az egyeduli, aki ennek jelet is adna! Mondd meg neki, ha meg egyszer csak megfordul a kiszeretkezett fejeben, hogy hozzaer a kutyadhoz, beszerzel egy harci ebet is, ami tobol leharapja a kezet, he benyul a keritesen.


De tudod mit?


Vegyel egy komodoi varanuszt. Az nem hangos, s egy karcolas a fogatol 8 oran belul halalhoz vezet. :DDDD

2013. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!