Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Olyan anyukáktól kérdeznék,...

Olyan anyukáktól kérdeznék, akiknek nagyobb (kiskamasz-kamaszkorú) gyermeke/gyermekeik vannak. (? )

Figyelt kérdés

Az én kisfiam 1,5 éves, és ő még ugye bújik hozzám, én puszilgatom, szeretgetem amikor csak "engedi". :)

De nyilván ez valamikor meg fog változni, amit most el sem tudok képzelni..:)

Nálatok mikor jött el az a pillanat, amikor már nem igényelt annyira titeket, és ez miben nyilvánult meg? Esetleg szóvá tette, hogy "anya én már nagy vagyok" stb. ?

Hogy éltétek ezt meg?



2013. okt. 24. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen.
2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én "kisfiam" már 7-8 éves korában mutatta, legalábbis mások előtt, otthon beleült az ölembe, de ilyen korba már nem tette. 14 éves most, de nekem még mindig ad reggeli, és esti puszit, és ha jó kedvében van napközben is csak úgy kijön, és ad nekem egyet... Igaz ez már nagyon ritkán fordul elő.
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretgetésnek van egy "íve" :D


Kisgyerekkorban ugye nagyon sok, aztán jön az említett 8-9-10 éves kor, amikor csökken, aztán a tinikor amikor szinte el is tűnik. Felnőttként (ha jó volt a kapcsolat a szülők és a gyerekek között, és jól nevelték őket) vissza fog térni, persze nem a gyerekkori szintre, mert akkor felfogja az ember, hogy nincs abban semmi égő ha kifejezem a szüleim iránti a szeretetemet.

2013. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éves korom óta nem engedtem, hogy ölelgessenek, most 13 évesen viszont én bújok oda anyuhoz, hogy öleljen meg.

Attól függ, mennyire lesz érzelmes, ahogy növekedik. Én most érkeztem csak az igazi "érzelmes" korormba.

13/L

2013. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 14 éves és ha rossz napja van vagy éppen összeveszett velem vagy a testvéreivel mindig hozzám jön ,menedékért" de amikor bejelentette hogy ő már nagy 8 éves volt

De a bátya most 16 éves és ő 10 éves volt amikor kijelentette hogy őt már nem kell"" cirógatni"" :)

A lányaimnál (most az egyik 12 másik 18 éves )de mind a kettő odajön hogy puszilgassam ölelgessemőket mert megnyugszanak tőle

2013. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!