Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik a nagyobb "bűn"?...

Melyik a nagyobb "bűn"? Szülők ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

melyik a nagyobb bűn a szülők/felnőttek szempontjából


16 éves lánynak van egy 17 éves barátja akivel


a) nem alszanak együtt,de sok időt töltenek egymással és pettingelnek de semmi szex

b) szexelnek de nem alszanak együtt

c) együtt alszanak,de semmi szex és petting


melyiket engednétek meg, vagyis melyikben támogatnátok a lányotokat?


2013. okt. 6. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
16 évesen mindegyik olyan olyan, és egyiket sem engedném.
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
egyikben sem. szeretném, ha a lányom megismerné az igazi szexet, és nem kísérletezne gyerekként, és nem rontaná el az igazi örömöt egy (még) nem igazi férfival. előbb legyen igazi felnőtt, és akkor csináljon felnőttnek való dolgokat.
2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

ja, és még egy (2-es vagyok)


Együtt alszanak, de semmi? ezt melyik szülő hiszi el? a hülyék a másik oldalon vannak

2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én engedném az együtt alvást is, és ha elérkezettnek látják az időt, a szexet is! Sőt, kifejezetten örülnék, ha inkább nálunk élnek nemi életet éjszaka, minthogy árokparton vagy kapualjban, mert nem engedjük... Anno én is 16 évesen vesztettem el a szüzességem, de előtte fél évig csak együtt aludtunk, nem volt köztünk szex. 5 évig voltam együtt azzal a barátommal, a második férfi az életemben pedig a férjem lett, és ez így pont jó :) Remélem nekem is lesz ennyire közvetlen kapcsolatom a lányommal, hogy ne meg tudja velem beszélni az ilyeneket is!
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De hidd el van olyan..

nem szexelnek csak együtt alszanak,összebújva, egymás ölelésében, és úgy ébredni,hogy ott van melletted az akit szeretsz :)

2013. okt. 6. 13:46
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a szülők magukból indulnak ki ( én is ), és jaj, de emlékeznek arra, hogy nekik milyen volt a 16-17 éves életük...szóval ezért nem engedik az együtt alvást, mert ha nincs szex, petting akkor is van. Tehát tök mindegy, mert minél tovább szeretnék kitolni, hogy a pici szemük fénye íly dolgokban lelje élvezetét!:)



Nekem van még pár évem ezeken a dolgokon agyalni, de jelenleg úgy gondolom, hogy időben felkészítem a fiamat és a lányomat is arra, hogyan védekezzenek és talán nem lesz baj belőle. Ha megfeszülök is,akkor is fognak nemi életet élni, de inkább tudjak róla és ezáltal segíteni is fogok tudni, ha valami gebasz lesz.

2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 6. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
16 évesen a b,c szerintem korai,ha együtt vannak úgy egy éve a petting belefér 16 évesen de a szex és az együtt alvás az nem.
2013. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

"egyikben sem. szeretném, ha a lányom megismerné az igazi szexet, és nem kísérletezne gyerekként, és nem rontaná el az igazi örömöt egy (még) nem igazi férfival. előbb legyen igazi felnőtt, és akkor csináljon felnőttnek való dolgokat."


1. Szerintem nem létezik kamu szex, csak igazi.

2. 16 évesen már nem gyerek az ember.

3. Ha nem kísérletezik, soha nem fog arra rájönni, mitől lehet jó neki a szex.

4. Az igazi örömre sokszor akkor is várni kell, ha minden körülmény adott az igazi felnőtt együttléthez.

5. Ha a szülők ennyire tiltanak valamit, akkor tuti, hogy hamarabb megtörténik a dolog.

6. Én is inkább őszinte lennék a gyerekemmel, mert ebből az álszenteskedésből nem hiszem, hogy jó szülő-gyerek kapcsolat alakulna ki.

2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
ja és én emlékszem 16-17 éves koromra mivel 23 vagyok
2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!