Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, veletek hogy viselke...

Kamaszok, veletek hogy viselkednek a szüleitek, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Az enyémek kombinálnak: anorexiás vagy, bezáratunk a zárt osztályra, nem akarsz suliba menni.

Régen, mikor még nem gimibe jártam ápolni is szoktak; most meg nem elég a betegség ilyenekkel is bosszantanak.


2013. okt. 27. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha csak valami megfázás szerű dolgot kaptam el, akkor ugyanúgy, mint általában.

Ha pedig látják rajtam, hogy nagyon szenvedek (nyomom az ágyat, majd szétdurran a fejem, esetleg görcsölök), akkor igyekeznek kedvesebbek lenni.

Ez az anorexiás dolog nálunk is ment, mikor vékony voltam, és még tovább akartam fogyni, de ez azóta megváltozott.


16L

2013. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én nem akarok fogyni, de csak hajtogatják a hülyeségeiket. Velem nemhogy ugyanúgy viselkednének, hanem a lehető legocsmányabb stílusban is sértegettek már.
2013. okt. 27. 13:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem még enyhe lázzal is beküldtek az iskolába. De tesi órán már csak a tanár kabátján feküdtem majd 39-es lázzal :D (Bejárós voltam. 16.30 volt mire hazaértem :D )


Ha beteg voltam a szüleim nem maradtak itthon csak, ha orvoshoz kellett már menni. És ugyanúgy bántak velem mint máskor. Tudták, hogy megfáztam stb adtak gyógyszert aztán mentem feküdni.

2013. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Velem még sosem maradtak otthon, ha beteg voltam. Csak lázasan nem tudok mást csinálni suliban, mint feküdni a padon, nem tudok odafigyelni, de azért elküldenek.
2013. okt. 27. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, hát nekem anyukám mindig túldramatizálja... Sokszor meg se mondom, mert annyira megrémül már egy torokfájástól is, hogy az már beteges. A múltkor volt egy tényleg komoly bajom, volt egy kisebb műtétem is, hát akkor jobban aggódtam érte, mint magamért, annyira megviselte... de egyébként nem akarom bántani sem, mert nagyon gondoskodó és figyelmes velem. Csak az ember már nem mer mellette beteg lenni :D
2013. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ha mázlim van és van idejük, elvisznek a dokihoz, mert sajna elég messze van (kb. 35 perc busszal)


apu mindig zsörtölődik, hogy nem vigyázok magamra és azért vagyok beteg .. néha azért rosszul esik, mert van, hogy kiabál is, hogy minek nem vettem fel kabátot, vagy miért van nyitva az ablakom meg ilyenek... Úgy tesz, mintha direkt lennék beteg :-/


anyu meg azt csinálja, mint kiskoromban :D

kapok kindertojást, vagy valami csokit, meg megkérdezi, hogy bevettem-e rendesen a gyógyszert meg hogy mennyi a lázam ... :D tök aranyos, úgy imádom

2013. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja, ez ismerős, hogy direkt vagyok beteg. Apa is ezt csinálja... :(

Csak az utóbbi időben már anya is, mert az képzelik, hogyha rosszul vagyok (náthás, lázas) valamiért nem akarok suliba menni. Én sem szólnék nekik, ha nem akadályozna a tanulásban, közérzetemben a betegség.

2013. okt. 27. 15:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anyu itthon van, ezért itthon van, amikor beteg vagyok. Egyébként, amikor tényleg annyira beteg vagyok, hogy itthon kell maradnom (amíg bírok, addig suliba járok), akkor sokkal kedvesebbek, mint általában, ápolgatnak, kiszolgálnak, legutóbb még a kaját is ágyba kaptam, pedig ilyen nálunk SOSEM fordul(t) elő :)Ha nagyon lázas vagyok, anya szinte egész éjjel fent marad, de volt már arra is példa, hogy az ágyamon ülve várta meg, hogy lemenjen a lázam. :) 16L
2013. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én megkapom,hogy nincs is nekem olyan nagy bajom,elmehettem volna suliba is,biztos valami dolgozat volt,meg hogy abbahagyatom a színészkedést..Mindig ezt kaptam.Ezért az utóbbi 2 évben néha tényleg eljátszottam a kamubeteget:D

Egyébként ha nagyon rosszul vagyok,akkor anyám ápolgat egy darabig,aztán elfogy a türelme,és leordibál,hogy ne ugráltassam..

2013. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy sima náthánál úgy mint máskor. Amikor mondjuk ehhez már társul rossz közérzet torokfájás köhögés ilyesmi és látják rajtam hogy rosszul vagyok akkor elkezdenek ápolni hogy mit segíthetnek stb stb.
2013. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!