Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg anyának?...

Hogyan mondjam meg anyának? Szülők ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok jó tanulmányi eredménnyel.Nem szeretem a mostani iskolámat sokat sírok is miatta és már kb. fél éve könyörög,hogy átmenjek egy másik iskolába,de a másik gimi a lakóhelyünktől 45 km-re található,de az az álmom,hogy odamenjek(humán-dráma tagozatra).Anya viszont nagyon ellenzi,hallani sem akar róla?Hogyan magyarázzam meg,hogy átakarok menni? Hogyan bizonyítsak?
2013. okt. 30. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem szeretsz a sulin? Nem lehetne megoldani, hogy megszeresd, netán másik osztályba kerülj?

A szülőknek is nehéz, mert nagyon messze lennél. Minden nap ennyit utaznál?

Milyen indokokat mond anyukád, miért nem akarja?

2013. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az osztályt,tanárokat magát az iskolát,ráadásul nem is akartam ide bekerülni,de a felvételis időszak nagyon nehéz volt.Anya azt mondja azért nem engedi mert a dráma tagozattal semmit nem tudok kezdeni(pedig pont ezzel szeretnék továbbtanulni,amiről ő azt mondja,hogy szóba sem kerülhet).Nem tudom mit mondjak neki,hogy beleegyezzen.
2013. okt. 30. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

A dráma szak semmire nem jó, HA nem ez az életed, és nem színésznek készülsz már kiskorod óta. Nem lelombozásképpen, de könnyen lehet, hogy ez csak egy múló hóbort. Ha viszont többször is előkerült már az életedben a színészet, akkor simán előfordulhat, hogy MOST köteleződtél el végérvényesen mellette.

De akkor se erre tedd fel a teljes életed, MINDIG legyen egy bé terved!

2013. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!