Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ő és a szülei elutaztak az őszi szünetben,az öccse itthon maradt inkább.Jóban vagyok vele is,mert tök sokszor náluk alszok és kicsit tetszett is,mert helyes nagyon.De fiatalabb 1 évvel nálam és a legjobb barátnőm testvére.

Az utóbbi pár napot viszont vele töltöttem,a házukban.

Lefeküdtünk és nekem ő volt az első (kétlem,hogy neki is az lett volna az első).

A barátnőmék ma jönnek haza és nem tudom,hogy mit csináljak.Még régebben beszélgettünk ilyenekről és akkor mondta,hogy ő megőrülne,ha az egyik barátnője összejönne a testvérével.


2013. nov. 1. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Hány évesek vagytok?
2013. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ő 14,én 15.
2013. nov. 1. 10:40
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom... Mert ha csak elkezdtetek volna járni annak valószínű tényleg örülnék. De az, hogy így a nagy semmire szétcsaptad neki a lábaid... Szóba se állnék veled. És nem azért mert az öcsémmel tetted, hanem mert egy címeres r*banc vagy, hogy az első adandó alkalommal rámászol valakire. 15 évesen. Szép...
2013. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Utolsónál a pont.
2013. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Hármassal értek egyet.
2013. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért nem kell ribizni rögtön,egyáltalán nem ismertek.

Szerintem mindenki tett már olyat,amit nem gondolt át.

Az,hogy még nem vagyunk hivatalosan együtt,nem jelenti azt,hogy csak pár alkalom volt az egész.

Köszönöm a roppant hasznos,segítőkész válaszokat.

2013. nov. 1. 11:20
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen mindegy, hogy hogyan mondod el , a tényeken nem változtat. Hiba volt, nem is kicsi és nem is csak egy embert vagy kettőt érint. A barátságotokat a kukába dobtad ezzel, a szüzességeddel együtt. És még csak 14-15 évesek vagytok. El kellene gondolkodni az értékrenden, mert nagyobb bajok jönnek!!!
2013. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert pár sorból aztán baromira látszik,hogy milyen az értékrendem...
2013. nov. 1. 11:25
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Én személy szerint kiakadnék, ha egyik barátnőm rámászna a nemlétező öcsémre (húgom van). De ha te mondod el, őszintén, és nem vársz "a megfelelő pillanatra", az még mindig jobb, mintha az öccse meséli el, hogy "képzeld, megdugtam a barátnőd". Szóval szerintem mondd el neki, és ne lepődj meg, ha kiakad...

15/L

2013. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén? Látszik:

1. A barátnőd (!) előre megmondta, hogy rosszul esne neki. Téged ez nem érdekelt.


2. 15 évesen napokat töltesz náluk, amikor nincs ott a barátnőd.


3. 15 évesen annyit ért a szüzességed, mint a nagy büdös semmi.


Te mit mondanál egy ilyen emberre? Hogy tudja, hogy a tetteinek következményei vannak, felelősségteljes és jó barát?????


Egyszer meg kellene állni és kívülről megnézni magad és azt, hogy merre is haladsz! Mi az, ami fontos neked az életben és arra vigyázni! Mert néhány év és azt veszed észre, hogy depressziós vagy, átment rajtad a fél város,és már semmi sem fontos. És akkor a sors lesz a hibás, lehet majd sírdogálni, ahelyett, hogy időben észbekaptál volna, hogy a TE hibád!

2013. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!