Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha rájönnétek?

Mit tennétek, ha rájönnétek?

Figyelt kérdés
A 13 éves lányotok(november 20.-a után) 14 lesz cigizik?! Mostanság nagyon szomorú,mindig a szobájában ücsörög. Mit lehet tenni? Ha érdekel valakit az egész sztori leírom!

2013. nov. 1. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon elszomorodnék amiatt, hogy nem tud felém megnyílni a lányom, elgondolkodnék, miként javíthatnék ezen a helyzeten.
2013. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Engem érdekel ;) 💌
2013. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Engem is erdekel. :-)
2013. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd le az egész sztorit! És szomorúságból ne cigizz, annál jobb módszer is van a gondok orvoslására! Mesélj, hátha segíthetünk!
2013. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szóval én vagyok a lány! És az a helyzet,hogy tudni kell rólam,hogy nagyon fiús vagyok. Mindenből férfi cuccot hordok(ez megszokás) És beleszerettem 2 éve a matek tanárnőmbe! És nagyon szenvedek,mert nem tudom,hogy elmondjam e neki,mert ő meg matek órákon előre ültet(pont maga elé) és amikor nem figyelek mindig néz engem,amikor meg rá nézek mindig elkapja a tekintetét,vagy simogatja a karom vagy a derakam,vagy mélyen néz a szemembe,mindig mosolyog rám, és amikor kér tőlem tollat mindig amikor veszi elfele tőlem megsimogatja a kezem. És nem tudom,hogy ő érez valamit irántam vagy csak játszadozik.Ja és nem vagyok leszbikus(soha más csajra rá sem nézek! de ő teljesen más)
2013. nov. 1. 18:01
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és plusz mélyen néz a szemembe!
2013. nov. 1. 18:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen leszbikus vagy!Ez pont olyan mint ahogy nekem tetszik egy fiú de másra rá sem nézek!Ez nem baj!
2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mérges lennék,és haragudnék magamra,hogy nem tűnt fel,sokat beszélgetnék vele,most serdül a hormonoktól össze van zavarodva de azért nem szabad túl hosszú pórázra sem engedni,majd elmúlik a nagy szerelem, a hormonok játszadoznak veled
2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
dehogy leszbikus,tini,serdül ennyi
2013. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem jelent semmit, és tudom, hogy rohadt nehéz lesz, de próbáld elfelejteni. Nem lenne azzal sem baj, ha leszbikus lennél, de ő a tanárod, édesanyád lehetne.

A cigiről mielőbb szokj le, a saját érdekedben. Büdös is, drága is, káros is. Mellesleg ettől nem lesz jobb a helyzet sem, ezt el kell fogadnod.

Próbálj magadnak valami hobbit találni, vagy keresni olyan elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmed mond a tanárnőről, mind a cigiről, még ha csak egy rövid időre is....

15/L

2013. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!