Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első nagy szerelmi szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelmi szakítás után mi a teendő? Ha rájönnétek, hogy akiről azt hittétek ő az igazi egy szemét?

Figyelt kérdés

Ti hogyan éltétek meg amikor a párotokról, akiért tűzbe tettétek volna a kezeteket kiderül, hogy hazudott, megcsalt, megalázott stb?! Akibe tényleg halálosan szerelmesek voltatok. Hogy lehet ezt elfelejteni? Szerintetek, ha meggyűlölünk valakit könnyebben elfelejtjük? Úgy érzem, hogy nem fogok nála jobbat találni :( pedig tudom, hogy amit velem tett megbocsáthatatlan :-( de 3év... és én szerettem/szeretem :( El fog múlni ez valaha is?

Köszi a válaszokat! :) 20L


2013. máj. 21. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

tudom miröl beszélsz nekem is majdnem 3 évet vett el az életemböl az elsö komoly szerelmem. Én még most is gondolok rá néha pedig a szkaitás ota több, mitn egy év eltelt már de az elején keserü volt aztán megenyhült és már csak mosolygok rajta. Sok zenét hallgattam leittam magam vártam a könnyeket amik nem jöttek. Ugyhogy zaklatott voltam még honapokig de végül kihevertem.

Te is menj bulizni igyál, sirj a barátnöid vállán, és pár hét pár honap alatt rendbejöszz. Sportolj valamit, kösd le a figyelmedet. :)

2013. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fájlalod, hetekig, hónapokig, évekig, és jobb esetben találsz jobbat, rosszabb esetben tovább sírsz. Kb ennyi. Teljesen sosem fogod elfelejteni, de jó mélyre el lehet ásni, de ezt akarattal úgy sem fogod tudni megtenni. Majd jön magától, ha jön.
2013. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,ohgy elmúlik,jön másik!
2013. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Baccardi01 ***** válasza:
Nagyon nehezen, de el fog múlni, annak ellenére, hogy most úgy érzed, hogy nem fogsz tőle jobbat találni.
2013. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni, már hárommszor éltem át ugyanezt most is éppen szerelmi bánattól szenvedek.. :( 24/L
2013. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derpette ***** válasza:
100%

Én most már túl vagyok az első hónapon, és tényleg könnyebb már. Nem törnek rám sírógörcsök, tudok koncentrálni és naponta csak párszor jut eszembe, de akkor sem olyan szinten szomorodom el, mint pár hete. Az idő tényleg segít...te csak légy türelmes...tudom, pont ez a legnehezebb az egészben.


22/l

2013. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem párszor már előfordult ez az érzés... Hogy szakított, akit nagyon szerettem, úgy éreztem, én már sose kellek senkinek, értéktelen vagyok, nem találok senki hozzá hasonlót, stb.

Némi idő elteltével aztán mégis, jöttek az újabb és az újabb élmények, kalandok, barátok, pasik, minden, és végül valahogy összejött, hogy ismét találjak valakit, akiről úgy gondoltam, a végleges, az igazi, az egyetlen, a NAGY... Aztán ugyanez.

És jött a következő... És így tovább... Van egy dal, nem tudom, ismered-e, annak a refrénjében benne van egy igen erős igazság, ami engem ilyen esetekben kicsit fel tud vidítani:

"...Minden nőnél van jobb nő,

minden bajnok legyőzhető,

minden hiány pótolható..." etc

Oké, ez itt nőkről dalol, de hát férfiénekestől mit vársz... :D Szóval, értelmezd ezt pasikra is, és hidd el, találsz nálánál sokkal jobbat is. Pláne, hogy csak jobb lehet azok után, hogy hazudott, megcsalt, megalázott, stb. Nem igaz? :) Fel a fejjel, 20 éves vagy, van még bőőőőven időd új csalódásokra és új szerelmekre, új boldogságokra és szomorúságokra. Ne ragadj le ennél az egynél, mert bár most fáj, és egy ideig fájni is fog, azért hagyd elmenni... Hogy helyet adhasson valami újnak, valami jobbnak. :)

2013. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Jobb kedvre derítettetek és teljesen igazatok van!:) Csak még sose éreztem ilyet és most nagyon furcsa... meg azért 3évig szerves része volt az életemnek, és furcsa, hogy akiért én tényleg bármit megtettem volna ezeket volt képes megtenni velem :/ ebből is látszik, hogy sose szeretett igazán. Csak ezt még nehéz feldolgozni, mert tényleg úgy éreztem, hogy összeillünk.

A másik meg az, hogy sajnos már ez a lelki "baj" kezd átmenni fizikaiba, nem bírok enni, aludni, lefogytam. Persze tudom,hogy butaság, de ha rágondolok, hogy ő már nincs nekem akkor elkap egy fura érzés és rámtör a sírógörcs. Remélem tényleg segít az idő! :)

2013. máj. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!