Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már születésünk óta ismerjük egymást, nagyon jó barátnők voltunk. Viszont körülbelül másfél éve elváltak a szülei. Ettől nagyon szomorú lett, sokat sírdogált és teljesen megváltozott. Később teljesen elfordult tőlem, nem is beszéltünk már egy éve. Egy ideig próbáltam tartani vele a kapcsolatot, de nem válaszolt egy levelemre sem, így gondoltam, hagyom. Viszont most pár napja hirtelen bejelölt Facebookon új profillal. Szerintem már jobban van, így szeretnék felé újra közeledni, csak nem tudom, hogyan tehetném? 15/L
2013. nov. 3. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá :)
2013. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj neki Fészen. Ennél jobbat én sem tudok.
2013. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj egy üzenetet neki. Kérdezd meg, hogy van, mi történt vele az elmúlt időben, amikor nem beszéltetek. Aztán, ha úgy érzed, hogy örül a közeledésnek, kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni veled pizzázni vagy valami. :)
2013. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!