Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj ha 17 évesen kalauz/jegyvi...

Baj ha 17 évesen kalauz/jegyvizsgáló szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott,azért kérdezem,mert az ismerőseim közül mindenki szerint elég nagy baj.
2013. nov. 6. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy rosszul fizetik őket vagy nagy veszélynek vannak kitéve.
2013. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak furcsa. A 17 éveseknek mostanság más elképzeléseik vannak.
2013. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes, rendes munka. A világon semmi baj nincs vele.
2013. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a relatíve rossz munkabeosztásért rossz pénz jár. Csak ennyi... (Van ilyen hajnali 3-tól műszak, hát az biztos kellemes lehet! Kalauzzal múltkor volt pár percem kommunikálni, reggel hétkor, és akkor mondta, hogy örüljek, hogy most kell csak ébren lennem, ő három óta dolgozik!)


Másrészt ha nem HÉV-en dolgozol, hanem pl villamos pesten, ott valszeg veszélyben leszel, mivel ott már azért vannak olyan cigók, de mások is, akik eléggé suttyók, hogy megverik a kallert... Szóval így érthető.

2013. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Bajnak éppen nem baj, de ha belegondolsz ez egy olyan szakma, ami valószínűleg a te munkában eltöltött éveid alatt meg fog szűnni. Nagyon fiatal vagy még, és nem is annyira sokára már elektronikus rendszerek fogják ezt a feladatot ellátni. Akik most ezt csinálják, azok talán még találnak munkát míg aktív korúak, de emiatt én semmiképp nem javasolnám. Persze normális, tisztességes állás, azzal nincs baj, csak a perspektíva nem épp hosszú távú.
2013. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

áldásunk rád

a te életed ha etől leszel boldog hajrá..nem az ismerőseidnek kell jegyetszedni akkor mit szolnak bele..

17/L

2013. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem csak meglepő. Én aztán nem ítéllek el, jogom sincs hozzá, de nem is akarnálak. :)

De megkérdezhetem...miért?


16L

2013. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem igen nagyon célkeresztbe leszel kitéve .....
2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!
2013. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nem baj, de a 4-es villamoson engem hagyjál békén :D
2013. nov. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!