Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kallerok, mi a legdurvább...

Kallerok, mi a legdurvább élményetek bliccelőkkel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok kaller. De az nagyon tetszett, amikor egy eldugottabb Pest megyei megállóhelyen a nagypofájú, vonaton bagózó és persze bliccelő hülyegyerekeket a kalauz megjelenése után néhány perccel gépfegyveres rendőrök terelték le a vonatról.
2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gépfegyveres rendőrök?:O

Ez hol volt, melyik országban? Itthon egy járőrnek maroklőfegyvere van, nem gépfegyvere.

2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: "egy eldugottabb Pest megyei megállóhelyen" → ez alapján valószínűleg Magyarországon.
2013. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy Magyarországon, ironizáltam, olvasd el jobban a válaszomat...
2013. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 és #4: OK, tökmindegy, zöldjeleztem a válaszaidat, te se tégy másképp :D Ez van, de sajna tényleg járnak ide olyan értelmesek, akiknek tényleg nem teljes a szövegértési készségük, bocs hogy belőled ilyet néztem ki :)
2013. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(...illetve lehet, most pont én maradtam alul a szövegértéstesztben, de hagyjuk, nem szeretek összeveszni:) )
2013. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, semmi gond, tévedni emberi dolog, főleg, hogy később rájöttél.:) És elismerem, hogy tényleg vannak itt olyanok, akiknek komoly gondot okoz egy mondat megértése is, úgyhogy nem csodálom, ha valaki nem tudja eldönteni, hogy valaki komolyan beszél-e, vagy nem.
2013. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!