Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lesz vki jegyvizsgálóból...

Hogy lesz vki jegyvizsgálóból FŐVIZSGÁLÓ KALAUZ vagy kalauzt ellenőrző ellenőr?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 13:05
 1/10 anonim válasza:
83%
Seggnyalással, nem megsértődni, tövig be kell nyalni a főnöknek.
2013. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondolom a nők ilyen szempontból könnyebb helyzetben vannak, ha férfi főnökük van.


Csakhogy én nem vagyok nő... XD

De most komolyan, ez egy ilyen előléptetésszerű fokozat, a fővizsgálóskodás? És a minőségellenőr?

2013. máj. 20. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jv.vagyok.. Ha van X év a hátad mögött, amit végignyomtál, valamint megvannak veled elégedve, és még a főnökökkel is jóban vagy, akkor bekerülhetsz...
2013. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Női ellenőrt még nem láttam. :O
2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ismerek egyet a MÁV-Startnál, Ágota keresztnévvel
2013. máj. 24. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem utazol rendszeresen. Mert sokan vagyunk. :)
2013. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
engem meg az érdekel, hogy lesz vki jegyvizsgáló. :) Hogy lehet bejutni, ha soha nincs hirdetve? Elég gonosz dolog, hogy csak úgy vesz fel valakit a kedves Máv, ha van ismerősöd :(((
2013. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem igy van, ha nincs meghirdetve, akkor neked kéne utánajárnod, ajánlom a bgok.hu-t és utána kell érdeklődni a legközelebbi nagyváros vasútállomásán. Merre laksz? Ha Győr közelében, akkor tudok segíteni... :)
2013. máj. 30. 22:15
 9/10 anonim válasza:
Tényleg tudnál? :)))
2013. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, írj rám privátban és ird meg hol laksz, ill. hány éves vagy, milyen lett az érettségid... Milyen munkakörök érdekelnek? Aztán majd mesélek én is :)
2013. jún. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!