Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet venni egy mai 13...

Mit lehet venni egy mai 13 éves fiúnak, és egy 11 éves kislánynak ajándékba? Minek örülnek ilyen korban?

Figyelt kérdés
Keresztgyerekeim...és szerintem már a játékból kinőttek,a ruhának meg nem hiszem hogy annyira örülnének vagy ige?Mit lehet még?Minden ötlet érdekel.
2013. nov. 8. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg az anyukájukat,hogy mire van szükségük:) hány FT értékben gondolkozol? A fiúnak vehetnél pl fullcappet:) a lánynak meg csőnadrágot:) a ruhának biztos vagy dc cipőt vagy dc pulcsit:) az ilyen gyerekek szeretik azz ilyeneket:))
2013. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éves vagyok és lány. Adjál a lánynak pl. naplót, vagy könyvet ( Hét tappancs gazdája Penny sorozatból az egyik, vagy Bradley az osztály réme de ha kell még ajánlok), Dvd, attól függ mennyit akarsz rájuk költeni.
2013. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fiúnak pedig vmi dvd, mindkettőnek zsebpénz, persely...
2013. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Mindkettőnek óvszer xdd, ilyen korban sajnos már használják(jobb esetben)

Viccet félretéve egy 13 éves fiú( hidd el sokat ismerek) l.eszarja a perselyt,vagy a könyveket, és valószínűleg a lány sem örülne egy matricás albumnak.


A fiúnak szerintem vegyél valamilyen videójátékot, vagy sapkát pl. [link] , vagy valami menő pulcsit.



A lánynak ha szeret olvasni, akkor (de cs akkor ha szeret) valamilyen könyvet. Pl. a Szent Johanna Gimit vagy valami olyat ami a szerelemről szól pl. Alkonyat.

Ha már nem csak úgy felveszi a ruháit, hanem érdekli is h mi van rajta akkor valamilyen ruhát. pl. színes csőfarmer( kizárólag csőfarmer!), vagy valamilyen bizsu ( ne arany mert az nagyon öreges), vagy kendő stb.

Fontos, h milyen a stílusa, a szerint válassz!:)

2013. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdeklődd meg, mit szeretnek, és azon belül lehet könyv, cd, dvd, akár pendrive, memóriakártya, ps játék, pc játék, kamaszoknak való társasjáték, ruhaféle amire épp szükségük lenne, esetleg egy jó hátizsák, vmi mobiltelefontartozék, de lehet hogy egy mozijegynek is örülnének.

Sokmindent ki lehet találni, de ahhoz ismerni kell őket.

2013. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 English ***** válasza:
50%
Off: 4-es válaszoló! 11 évesnek Alkonyat?? A könyv 16-os karikás, de minimum 13-14 évesnek kell ahhoz lenni, hogy valaki meg is értse, meg érdekelje is. Nem kell még egy 11 éves kislánynak vámpíros fantasy-kat olvasni. 11 évesen még én is Bradley-t, meg Penny-t olvastam. Így is elég korán érnek a gyerekek, ne tegyünk rá még egy lapáttal!
2013. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Húgom 10 éves, karácsonyra könyveket kér (Holly Webb, Martina naplója) meg csillámtetkó szettet :)
2013. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fejenként olyan 3-4 ezer!Ismerem őket,viszont a fiút ki sem lehet robbantani a számítógép elől(sajnos). A lány nem igazán olvas,lehet,hogy neki egy divatosabb ruhadarab jó lenne.Ő szeret kézműveskedni,szereti a kreatív dolgokat,szeret alkotni,de a csillámtetkóhoz sztem már kicsi. A fiúval meg emiatt a számítógép őrület miatt vagyok tanácstalan.

De amúgy nagyon jó ötleteket is kaptam!Köszönöm mindenkinek!!!Azért írhattok még!!!

2013. nov. 8. 17:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja,nem tudom mi a fullcapp,és a dc pulcsit sem ismerem...de a vagány sapi linknek örültem :) Köszi :)
2013. nov. 8. 17:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Én már írtam, de a válaszodból most az jutott eszembe:

legutóbb egy játékboltban láttam olyan lányoknak való táskákat, amikhez, filctoll, gyöngyök stb. volt hozzá, egyéneleg lehet díszíteni, 10-12 éves lányoknak ajánlották. Egyébként lányoknak rengeteg kreatív ékszerkészítő szett van.

Ha a fiú számítógépőrült, én azzal kapcsolatos dolgot vennék neki, fejhallgató, egy dizájnos egér, lemezek, bármi amit használni tud.

2013. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!