Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Buszozó kamaszok, történt már...

Buszozó kamaszok, történt már veletek valami szokatlanabb esemény buszozás közben? Ha történt mi volt az?

Figyelt kérdés
Pl. ütközött a busz valamivel, lefulladt a busz, valaki rosszul lett rajta, ilyesmikre gondolok, vagy valami vicces eset.
2013. nov. 14. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer árvíz volt éppen, és a buszba folyt be a víz olyan magason volt az egyik faluba menet :D

Legemlékezetesebb ilyenem vonaton történt, 2 órás út előtt ülök a vonaton négyes ülésben egyedül, beül velem szembe egy néni, rendben. Ülünk, várjuk az indulást, jön egy pocakos, és nem kifejezetten tiszta férfi, nézegeti a jegyét, hogy hol a helye... Amikor túlhaladt mellettünk, a nénivel akkorát sóhalytottunk egyszerre, hogy a mellettünk lévő ülésben egy haveri társaság röhögni kezdett :D


Mégegy jó, amikor el se indult a vonat, de a szomszéd ülésben már ették a rántott húsos szendvicset és itták a tejet, ZACSKÓBÓL :D


Még nem fulladt le nálam, de egyszer Lengyelországi sulis kiránduláson igen... én meg estem már neki embereknek meg emberekre véletlenül. :D

2013. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Még az idei év legelején, január táján ülök a buszon. Télen eleve korán sötétedik, és amúgy is késő délután volt akkor már, szóval az a barátságtalan hideg-rideg ködös félhomály uralkodik kinn. Egyszer csak elkezd kicsit döcögni a busz. Nem figyelek rá különösebben, következő pillanatban kialszik az összes lámpa és a jármű úgy ahogy van, megáll, többen felbuknak, elvesztik az egyensúlyukat. Mindezt egy elég forgalmas közúton, szóval mögöttünk az autók ugye veszettül fékeznek - már amelyik idejében kapcsol, nem tudom, volt-e koccanás vagy ilyesmi, remélem nem. Pár másodperc után összeszedi magát a busz, és haladt tovább, végeredményben semmi rendkívüli nem történt.

Nagyjából egy hónapja meg le akartam ülni - nagykabát, nehéz táska, plusz még egy szatyor könyvekkel - a busz pedig perssssze, hogy pont akkor indult el... Úgyhogy elvesztettem a pillanatnyi egyensúlyom, a táska lecsúszott a vállamról és lerántott, hát ahogy kell, és gyakorlatilag szépen keresztülestem a teljes buszon. Felemelő volt, azt gondolom mondanom se kell...

Tavaly karácsonyi előtti napokban egy erősen részeg fiatalember száll fel a buszra, útközben megnyomja a vészjelzőt - minden különösebb indok nélkül, jó sokszor - több se kell, sofőr felpattan, hátrasiet, nézi. Sehol semmi. 15-20 percig ordít az illetővel (aki végül is elszaladt), közben ugye a forgalmat kicsit sikerült megakasztani.

Mesélték: osztálytársam minden előzmény nélkül kissé hangosan kijelenti a tömött buszon, hogy ő bizony rasszista, közvetlenül mögötte roma család.

2013. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

a közeli városba voltam vásárolni. hazafele nem volt már ülőhely, így álltam. pont egy kisfiú és az anyukája ültek az ülésen, amelyiknek a szélét fogtam. a kissrácnak odaadta az anyja a túró rudit.. a kissrác rám néz, majd mondja, miután végignyalta: kérsz? ( de én nem ismertem őket.:D)

ugyanez a szitu még mindig. a kissrác most szomjas volt, az anyja odaadta neki a teát. majdnem megitta az összeset. azt mondja neki az anyja, hogy ne igyál már többet mert itt nem tudsz pisilni a buszon.

kinyúltam rajtuk. ( a kissrác 3-4 éves körüli volt.)

2013. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik délután buszozok haza suliból. A buszsofőr elfelejtett egy helyen lekanyarodni és csak 20 méterrelkésőbb jutott eszébe. Visszatolatott és a kanyarban neki ment teljes erővel a lámpaoszlopnak.


Egyszer ültem a buszon, amikor a busznak tolatott egy autó. Szerencsétlen ember előre indulva a szembejövő autóval is összekoccant, majd a busznak lökődött a másik kocsi is és az első meg 3 parkoló autónak.


Így utólag viccesnek hangzik mindkettő eset, de akkor persze az egész életem lepörgött 10 másodperc alatt

2013. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Pont múlthéten történt. Én hülye tavaszikabátban indultam el otthonról. Ugye pont hideg volt,de nem baj,én kemény vagyok... Ja gondoltam én. Megyek haza. Elered az eső. Nincs nálam esernyő. Jó mindegy,megázok. Kimaradt 2(!!!!) járat,közben én ott állok az esőben,mert nem volt olyan beálló szerű izé. Végre jön a busz,felszállok,nincs hely. Mindegy állok. Jön fel egy terhes anyuka egy ikrekkel. Beállnak mellém. Azt mondja nekem az anyuka: Kislánykám,emeld már fel az egyik gyermekemet,de úgy hogy ne legyen vizes a ruhája! Nézek rá,hogy ez most komoly? Azt mondja: Na légyszíves,gyerünk mi lesz már. Mondom neki,hogy hát mégis hogyan ? Azt mondja: Akkor menjek el hátra,milyen faragatlan ember vagyok,ezek a mai fiatalok stb. Hátra megyek,erre felszáll egy ilyen 12 év körüli fiú. Hát nem telibe hány?! Fú itt már nagyon elegem volt. Na mondom mindegy,nem tehet róla. És ennek tetejébe még,nehogy jól érezzem magam egy kicsit is,leáll a busz. Érted? Leáll.... Mondom ilyen nincs. Szólok anyámnak jöjjön el értem. Nem tud. Apám kocsija szervizben van. Mit csináltam,na mit? Haza gyalogoltam..... Mire hazaértem,hát azt hittem megfagyok,ja hogy mert közben szakadt ám a tetv*s eső is... Ne félj holnap nem kellett mennem sehova:D 40 fokos láz,mondom jeee:D

Úgyhogy jó kis nap volt:D

2013. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ülök a buszon, négyes ülésben a szemben ülő fiú felállt és pont akkor fékezett a busz,a pasi rámesett, de úgy, hogy majdnem megcsókolt kb, mindenki röhögött. Vagy amikor szintén négyesben ültem, egy anyuka felállt, ment előre a gyerekeivel, lefékezett a busz és ráesett a lányaira, a legviccesebb szintén egy buszfékezésnél történt. Öcsém 7 éves volt, lefejelte a korlátot és ugatott a sofőrrel, hogy részeg meg mindent ordibált neki sírva, mindenki röhögött. Vagy amikor egy haverom leszáltt a buszról és közben elhányta magát.
2013. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt már, hogy lefulladt a busz, de nem foglalkoztunk vele. Előfordul az ilyen, mentünk utána tovább, nem volt semmi.

Másik érdekes eset. A busznak ugye tartani kell a menetidőt, ezért a tempót is, ez érthető. De a faluba, amin keresztül megy a busz, mezőgazdasággal foglalkoznak, tehát szoktak mezőgazdasági gépek lenni. Na most, amikor a falu határában a sofőr nyomja a gázt, mert a menetidő az menetidő, és ráesünk a mezőgazdasági gépre, ami ugye elég lassan, az para volt. Mindezt a reggeli forgalomban, amikor jönnek szemből is, tehát előzni nem tudsz, mögötted is van pár autó, és satufék kéne, hogy ne legyen baj. De akkor meg lehet, hogy hátulról bele mennek a buszba. De hál'istennek a busz már lassított, a mg. gép meg lehajtott az útról úgyhogy nem lett baj.


Vicces sztorik meg mindig vannak. A múltkor azzal a busszal jöttem haza, amin a legtöbben szoktak lenni. 2 lány haverral jöttünk, szerencsére le tudtunk még ülni, de tele volt álló utasokkal is a busz. Szórakoztunk hazafelé, beszólogattunk egymásnak, minden. A végén már azzal szórakoztunk, hogy ha valamelyikünk elbambult, azt mondtuk, "hé te ott". Az egyik lány hamarabb leszállt mint mi, de ugye tele volt álló utasokkal a busz és nehéz volt leszállni. Még a megálló előtt felállt a csaj és elindult, de még visszaszólt, hogy hé te ott. A srác, aki mellette állt felkapta a fejét, azt gondolta hogy neki szól a csaj és tök flegmán elengedte aztán leült a helyére.

Nézett a csávó ránk, mi meg röhögtünk a másik lánnyal. Aztán megmagyaráztam a pasinak, hogy ne gondolja, hogy ilyen bunkó a csaj, nekünk szánta ezt a hé te ott kifejezést. :D

2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyszer péntek este mentem a lakótelepen közlekedő buszon és már csak én voltam rajta egyedül, zenét hallgattam. Hirtelen fékezett egy nagyot a sofőr (én meg majdnem elestem :D ) Összekoccant egy másik kocsival, de én zenétől még csak nem is hallottam a koccanást se. A buszsofőr meg is kérdezte, hogy nem hallottam-e, aztán furcsán nézett mikor mondtam, hogy nem hallottam semmit. :)
2013. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez még sok-sok éve volt: Haverokkal ültem a buszon, épp kibeszéltük egy volt osztálytársunkat, mikor egy óriási durranást hallottunk. Defekt.

Mikor leszálltunk a buszról, egyikünk hangosan mondta egy barátom a volt osztálytárs nevét, mire oda is jött egy néni, azzal a kérdéssel, hogy véletlenül nem -e az ő unokájáról van szó, akinek teljes neve 'xy', és a 'xz' iskolába járt 1-2 éve.

Gyors tagadások közepette elsétáltunk. Biztosra veszem, hogy kifogtuk szegény gyerek nagyanyját.


Ezek már idén történtek: Ülök a trollin, felszáll egy idős, láthatóan gyenge pár. Udvariasan megkérdeztem, átadjam -e a helyem, erre a következő választ kaptam: "Nem, hagyjál békén!"

Hátulról még valaki odaordított az öreglánynak, hogy "retkes pcsa".

Szeressük a trollit.



Gondolom a 7-es buszt senkinek se kell bemutatnom. A Ferenciek tere környékén néha rendkívül illatos emberek szállnak fel. Egy barátom hangosan meg is jegyezte: "Szar szag van!" Körbenéztünk. Nem messze ült egy hajléktalan, hatalmas elfertőződött sebbel a szeménél. Szerintem már rohadt szegény. Azt nem tudom megmondani, csúnyán nézett -e, de biztosan nem esett neki jól.


Az egyik legtragikusabb buszos élményem egy öreg, piros Adidas melegítős roma öregasszony, a r!banc egyenruhás lánya, és egy égi meszelő, szemüveges, értelmi fogyatékos srác közötti "verekedés" volt. A srác azt állította, az öregasszony kigáncsolta, ezért együtt szálltak le, majd Forrest Gump elkezdte rugdosni a napbarnított gangsta Holle anyót, aztán közbe lépett Karate Kid farmerminis nővére, és "Hággyádmán'!" felkiáltással közéjük állt. Ennyit láttam, a busz tovább ment. Többet nem is akartam.


És a legutolsó, legfrisebb történetem: 6 fős társasággal alapoztunk az éjszakára egy buszmegállóban. Úgy volt, hogy leülünk valahova a klub közelébe iszogatni, ehelyett d.u 6 órától este 9-ig vártuk a buszt. Közben fogytak rendesen az üvegek, úgy voltunk vele, a buszra úgy se lehet felvinni bontott üveget, akkor igyuk meg mielőtt ide ér. Ettől nem kellett volna félnünk. 9kor jöttek ki szólni a kisboltból, ahová kb. 30 percenként járkáltunk, hogy a buszmegállót áttelepítették pár utcával lejjebb, útlezárás miatt.

Mi rohadtul nem értettük, miért adja fel a sok gyökér a várakozást pár perc, és tábla csekk után, és minél többet ittunk, annál viccesebb volt a jelenség.

2013. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Főzős Laci ***** válasza:
6%

Én 43 éves vagyok,és nem ilyen nevelésben részesültem,mint a mai neveletlen,semmire kellő kölykök.Nem tudnak semmilyen tömegközlekedési járművön viselkedni!Udvariatlanok,neveletlenek,és tahók.Félelmetes egy nemzedék ez!Vicces eset az,amikor megkérdezek egy ilyen "egyént",hogy ugyan levenné-e a táskáját az ülésről,hogy valaki le tudna ülni?!Erre azt mondja a kis alulszocializált lény:-Nem.mert ott a táskám utazik!

Hogy ezek megtörténhetnek a szülők,és nevelők is hibásak!

Mi vagyunk a Földön a legtahóbb nép!

Ez nem általánosítás,ez tény.

2013. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!