Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire szoktatok...

Kamaszok, mennyire szoktatok azzal foglalkozni, hogy az iskolában valaki hányadik évfolyamba jár?

Figyelt kérdés

Mert én valamiért erre úgy érzem az átlagosnál jobban odafigyelek, és nem tudom miért, pedig tudom hogy teljesen jelentéktelen dolog ez, nem fontos. Nem tudom miért törődök annyira ezzel hogy ki hányadikas éppen, amikor az csak egy szám. Persze semmi megkülönböztetést nem teszek emiatt senkik között, csak úgy túl sokat foglalkozok vele.

Miért figyelek erre oda?


2013. nov. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ráérsz...

Kérdésre válaszolva, konkrétan soha nem érdekelt, volt jobb dolgom.

2013. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az előző sulimban kb. a diákok feléről tudtam, hogy hányadikos és milyen szakon van. Pedig több, mint 800-an voltunk a suliba. :D
2013. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló választ tudok adni, mint az előttem lévő. Egyáltalán nem cikis. Jó, hogy valaki nyitott szemmel jár :)
2013. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ezzel mi is a gond.... :D megint 1 értelmes kérdés.
2013. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1600-an jártunk középsuliba. Nem igazán tartottam számon, persze voltak személyek, akikről tudtam ilyeneket, de annyira nem volt lényeges.

Nem gáz ez, minden embernek vannak hülye szokásai.

2013. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tudom majdnem mindenkiről, pedig vagy 800-an vannak a suliba. Bár az alsóbb évfolyamokat annyira nem ismerem. :)
2013. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!