Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék kicsit "erősebb"...

Hogyan tudnék kicsit "erősebb" lenni, és nem foglalkozni ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Van 3 barátnőm aki nagyon nagyon jó barátnőm. Tudni kell, hogy én nagyon barátkozós típus vagyok. Nagyon megvisel, hogyha valamelyik lány valamiért haragszik vagy mérges rám, ilyenkor egy világ dől össze bennem de komolyan. A legjobb barátnőm meg nem törődik az ilyenekkel, mondván hogy nem kell foglalkozni az ilyenekkel, hisz nem is igazi barátnők. De közbe én ezt tudom is csak egyszerűen nagyon megvisel ez engem.Még azt is az én hibámnak érzem ha két barátnőm összeveszik.

Hogyan tudnék úgymond megedződni?

Légyszi ne csesszetek le egyszerre!

Köszönöm


2013. ápr. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de talán majd te is meglátod,hogy a legjobban az idő fog megedzeni.Ahogy telik az idő,és történnek dolgok,majd úgy leszel egyre erősebb.Addig is próbáld meg nem a nyakadba venni a Világ baját,és ne magadat okold mindenért.Ha két barátnőd összeveszett az az ő dolguk,attól még a barátnőid.Nem kell mindenképp egyetértened,de ne is reagáld túl.Majd ők megoldják.
2013. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.. ilyen értelembe nagyon törékeny vagyok. :|
2013. ápr. 29. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak érzékeny vagy. Majd idővel elmúlik. Próbáld meg kicsit "távolabbról" nézni a dolgokat, pl ha 2 barátnőd összeveszik, hagyd hogy maguk közt megoldják, meg fog oldódni. Fiatalok vagytok, fogtok még veszekedni és békülni.
2013. ápr. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és helyesen: ilyen értelembeN
2013. ápr. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naponta mondd el magadnak: Nem én tehetek mindenről. Vannak az életben általunk irányíthatatlan dolgok. Ezeken nem fogok ezentúl bosszankodni.
2013. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő,úgy egyre több ilyen eset lesz,ha nem állítod le magadban ezt a felesleges érzést valahogyan.Aztán ugye ha nem állítod le,ami valószínű,akkor hozzászoksz.Vagy elkezdesz megalázkodni,vagy pedig elgondolkodsz azon,hogy hogyan reagálj.A te döntésed minden.


17/L

2013. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!