Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 15 éves lány hajnal ötkor megy haza egy buli után, mikor a szülei nincsenek otthon?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Elszomorodok, mert az én szüleim mindig itthon vannak...
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

azt hogy felelőtlen és tegye csak tönkre a saját életét (bár nem értem miért kell)..


meg azt hogy amikor ő a buliból haza támplyog én már egy órája uton vagyok a reggeli edzésemre utána suliba és még így is ott az egész délután a haverokra meg a barátnőimre még egy pici tanulás is belefér, vagy elmegyünk wakeboardozni vagy csak logunk a belvárosba és kafkát elemezgetjük, vagy szervezünk valami nem hétköznapit, vagy ha már végkép unjuk a fejünket elindulunk egy tanulmányi versenyen ne adj isten!!!!(ja és megis nyerjük mert ha már csinálod csináld jól igaz közben az átlagunk hármas négyes :D) és ha nem elég akk elolvassunk egy héten 4-5 könyvet minek ehez még egy buli? kezdjetek már el igazán élni gyerekek


mit tanulsz abból a buliból? hogy ne csinálj hülyeséget egy hektoliter alkohollal a szevezetedben?

17/L

2013. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy 15 éves lány mit keres az éjszakában ?

Nem arról van szó..én is elmehettem anno bulizni,de hajnal 1-re otthon kellett lennem,másképp bünti volt és 1 hóig sehova.

Plusz mindig tudták hova és kikkel,mivel megyek.pedig akkor még nemvolt minden héten tini gyilkolás,erőszak a tv-ben de vigyáztak rám !!!

Másrészt a szülő sem jól csinálja hogy szó nélkül hagyja ezt

2013. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Kb, mint én, csak én háromnál tovább nem maradok sehol, értelem szerűen hétvégente csak, és lám, nem lettem se szakadt csöves, se drogfüggő, heti 30 eurót tőzsdézek össze a családnak és még ennyit magamnak. Engem is kiosztott egy halom otthonülő ember ennyi idősen, akiknek a szórakozás fogalma kimerült a gép előtt ülésben meg a tévézésben. Ártani nem árt, ki fogja nőni, én is már egye ritkábban járok el, legközelebb csak mikuláskor megyek el.
2013. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
hogy miért nem ő rendezte a bulit, ha egyszer nincsenek otthon?:D
2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Irigyelném. :)

17L

2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Vagy azt, hogy jól kihasználta a helyzetet, hogy nincsenek otthon a szülei és engedély nélkül elment, vagy azt, hogy a szülei nem szívbajosak, hogy így elengedik őt. :)

Amúgy én is 16 évesen kezdtem el discoba járni és nyilván onnan hajnalban mentem haza. De annak már 16 éve, mostanában annyi minden történik, hogy én nem hiszem, hogy nyugodt szívvel fogom a fiaimat bulizni engedni, nemhogy ha lányom lenne! :D


Kicsi off: Amúgy lánykorom óta nem értek valamit: sokan írják, hogy X időre otthon kell lenni, pl. hajnal 1-re. Annak idején mi 8-9-10 körül indultunk, hajnal 1 körül volt a hangulat a tetőfokán. Barátnőimnek is volt, hogy 4-re, 5-re haza kellett menni. Ezt nem értem a mai napig...: Ha már elengedik éjszakázni, akkor miért van így megszabva az idő? Mármint ilyen korai? Nekem sosem mondta anya, hogy hajnalban mikorra érjek haza, ő általában 5-kor kelt és tudta, hogy hamarosan érkezek. Ha viszont délután mentem barátnőzni, akkor legkésőbb este 8-ra mindig otthon kellett lennem, sőt kisebb koromban sötétedésre. :) Annak láttam/látom értelmét, hiszen másnap suli, stb. De egy hajnalig tartó buli vége azért elég kiszámíthatatlan szerintem...

2013. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
15 évesnek semmi keresnivalója buliban,pláne éjjel.
2013. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Azt gondolom, hogy nem becsülendő, de érthető.


Lehet, hogy itt rajtam kívül mindenki angyal volt tinikorában, de bizony én is kihasználnám a helyzetet, hogy addig maradhatok, ameddig akarok.:) Az más kérdés, hogy én mindig is úgy mentem haza hajnalban, hogy a gyerekkori fiúhaverjaim hazakísértek.

2013. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy hálistennek nem az én gyerekem.
2013. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!