Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a szabadidőmben?

Mit csináljak a szabadidőmben?

Figyelt kérdés
12/L mit tudok itthon csinálni a szabadidőmben, hogy ne unatkozzak?

2013. aug. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Olvasás, rajzolás, puzzle, gyöngyfűzés, hímezés, sütés-főzés.
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Olvass.

Én imádok olvasni és amellett, hogy szórakoztató, még fejlődik a szókincsed is és jobb lesz a helyesírásod. :)

De lehet rajzolni, filmezni, segíteni a házi munkában..:)

2013. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Olvass, segíts a szüleidnek, aludj, nézz filmet
2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Először is elég nagy vagy ahhoz hogy besegíts a szüleidnek.


az én unokám fiú és 12 éves múlt-- de ha unatkozik-- akkor bizony félporszívóztatóm vele a lakást, vagy ha van csetres el kell mosogatnia. vagy ja kimegyek a kertbe akkor ott kell segítenie.


máskülönben minden nap ő rámolja össze a szobáját, aztán tornázni szokott, olvasni, zenét hallgatni, házakat tervezni és lakberendezéseket, tv nézzük ha jó a film, aztán minden este ő zongorázik nekem.


Most viszont, itt az ideje az iskolai könyvek hazahozatalának--a füzetek beszerzésének és az összes bekötésének. Az iskola táskád, a tolltartód a ceruzáid, körzöd és egyebek rendbe hozatalának. minden nap valamit belőle-- ja és az íróasztalod rendbetétele


akkor viszont nem árt ha Te is végig nyálazod az új könyveidet, mit is fognak tanítani az uj tanévben a tanárok-- amit neked meg kell bizony tanulni!


szóval ha ezt mind elvégzed amit felsoroltam akkor aligha marad időd az unatkozásra szeptemberig!

2013. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, nincs messze már szeptember! :D Addig is játssz, rajzolgass, sportolj, olvass, nézzél filmeket, meséket.
2013. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
olvass, rajzolj, aludj, nézz TV-t.. hallgass zenét :)
2013. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én ezeket csinálom, részletesen:

biciklizés (leader fox evulution)

motorozás (simson s51, aprilia sr 50, yamaha jog)

ritkán olvasás (stephen king)

gépezés (facebook, skype, játékok)

kutyával sétálás

segítek apámnak a ház körül, esetleg szerelgetni

ééééés megmondom őszintén hogy icipicit várom az iskolát is :D

2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!