Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől ilyen kicsi a mellem?

Mitől ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Légy szíves senki se mondja most azt hogy még rá ér mert nem. Az összes lány osztálytársamnak akinek a családjában nagy mellűek vannak ott neki is. Anyukámnak nagy melle van, a nővéremnek is (de ez még nem olyan bazi nagy) csak olyan pont szép formás. Nekem meg semmi. Jó az azért túlzás hogy semmi...de lassacskán már a húgom is utolér:( Tavaly növögetett kicsit és ott abba is hagyta. A legkisebb fajta melltartó is még van ahol nagy.Bár van ahol jó..

2013. nov. 26. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mitöl??? genetikától. a mell méret kódolva van ahogy a szemszin, bör szin, hajszin a lábujjunk formája stb stb. Minden ami személyes ismertetőjegyed. Menstruálsz már?
2013. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen.
2013. nov. 26. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok.Kicsi a cicim,75B,pedig már szültem is,nem nőtt meg.Anyukámnak óriási melle van 95D.

Ez van!

2013. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy évvel idősebb fiúként mondom, hogy nem minden a mell.

Ha a melleiddel akarsz megfogni egy srácot, ott baj van.

2013. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
képet képet képet
2013. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát köszimindenki!:D fgyelj! itt szó sincs a fiúkról. mert amúgy teljesen elfogadom magamat úgy ahogy vagyok. mert nem vagyok kövér nincs nagy csípőm, seggem....stb.Csakhogy a környezetemben hallottam már vissza dolgokat.És nem egoistaságból de többen mondták már hogy érdemes lenne elkezdenem valamiféle modellkedést. El is küldtek fényképészek ide oda. De ezzel még várni szeretnék mert most ugye a tanulás a fontosabb meg nálam sport és a tánc. Meg az együttesem. És ahhoz viszont egy minimális mell kell.

Ide figyelj te képes nyugodj le légy szíves. Mert ha nem olyan helyen rúglak meg hogy már csak keresztapa lehetsz.

2013. nov. 26. 23:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez genetikán múlik, 30 éves vagyok, épp babát várok, mégis még mindig A kosaras melltartót hordok. Ha úgy érzed majd modellkedni akarsz és még mindig nem nő meg elgondolkozhatsz a szilikonon, de szerintem még bőven nőhet mire odajutsz.
2013. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 :) köszönöm a válaszod:)) neeem szilikon melleket nem szeretnék mert az mű. nem szeretem a mű dolgokat. önmagam szeretnék lenni ha így marad akkor kis mellekkel amint látom nem egyedül vagyok :D és nem a mellméreteim alapján fognak elítélni a világban. köszönöm mindenkinek. megláttam a helyes utatat.
2013. nov. 26. 23:28
 9/13 anonim ***** válasza:
De ráér! És ha azt hiszed, hogy a melled miatt leszel értékes, akkor nagyon tévedsz! Egyébként is mindenki más ütemben fejlődik!
2013. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi én is 14 vagyok nem vagyok egoista de elég szép az alakom.viszont a mellem csak A kosaras néha a B is jó.Sokan csúfolódnak ezzel de nem igazán érdekel;D
2013. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!