Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves fiús szülők! A fiatok...

Kedves fiús szülők! A fiatok melyik aláöltözőt szeretik jobban? Jégeralsó, cicanadrág vagy harisnya?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 16:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az én fiam 13, és még nem döntöttem el, hogy melyiket veszem neki. A fiam szerit a jégeralsó "nagypapás". Melyik a jobb?
2013. nov. 27. 16:23
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam még csak tíz éves; neki vastag fekete cicanacija van a nagy hidegre
2013. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Semelyiket.Nem használok ilyesmiket télire.De ha nagyon muszáj lenne akkor valami sí aláöltözőt vennék.(ami különben van is nekem de azt csak síeléskor használom)
2013. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
13 éves fiad felveszi a harisnyát? Most komolyan, egy kamasz fiúnak inkább bélelt téli nadrágot, vagy sí-aláöltözőt vegyetek együtt a gyerekkel, ne egyedül.
2013. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
ha én nem veszek fel lány létemre ilyeneket, hát akkor a fiúk..:D
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Két iker fiam van. Ők pamut harisnyát hordanak nadrág alá. (15 évesek)
2013. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket miota gaz hordani? Valaki felvilagosithatna.

Jegeralsot nemcsak en, hanem a tobbi gimis bejaros osztalytarsam is hord. Ha hideg van, akkor ala kell oltozni.

Az nagyobb gaz, ha emiatt fazol meg, mert hogy ez nem trendi.

2013. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

Nekemezek kimaradtak az életemből. Sosem veszek anadrágom alá harisnyát vagy ilyesmit, mert minek? A lábaim nem fáznak soha, a szobámban jó, ha 18 fok van éjszaka és csodák csodájára sosem kapok el semmi vészeset max egy kis megfázás, de tavaly is 1 napot hiányoztam, azt is azért, mert el kellett mennem külföldre szünet előtt :D Edzeni kéne a testet, japánban is bírják, pedig ott nem fűtenek és 10 fok

alatt szokott lenni a hő.

13/L

2013. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Mármint télen éjszaka van olyan hideg ott :D
2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
Ezeket 20 évvel ezelőtt is gáz volt hordani, már mikor általános iskolás elsős voltam akkor is. Lány vagyok, soha nem veszek fel harisnyát nadrág alá, gyerekkoromban sem adtak rám ilyeneket. Hóban bélelt hónadrágban voltunk, csak úgy mászkálásra meg bélelt téli nadrágban, kordban. Pamut aláöltöző nadrágot vagy leggingst kizárólag kültéri korcsolyázáshoz veszek nagy ritkán.
2013. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!