Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki elmagyarázná nekem, h...

Harisnyababee kérdése:

Valaki elmagyarázná nekem, h mi értelme van cicanaci alá harisnyazoknit venni?

Figyelt kérdés

A cicanacinak nem az a lényege, h lábfej nélküli? Én eddig kajak azt hittem, h az benne a poén. De mostanában jópár csajon láttam, h van még egy harisnyazokni. Viszont azzal elveszti a lábfejnélküliségét a dolog. Vagyis sztem így semmi értelme nincs a cicanadrágnak, hisz egy harisnyazoknival ki lett pótolva a lábfej rész, ami ugye pont a cicanaci értelme lenne. Ennyi erővel lehetne akár harisnya is cicanaci+harizokni helyett, főleg, ha a cicanaci fel, a zokni meg lentebbcsúszik, na az tényleg naon szexi látvány..xD Vagy csupán arról van szó, h a cicanaci divat, ezért az a menő, a harisnya meg béna, mert nem divat?? Én csak erre tok gondolni, de ha vki tud vmi értelmes választ, kíváncsian várom! Nem cinkelésből kérdem, tényleg kíváncsi lennék rá, h akkor ez most hogy is van, h inkább cicanaci bokafix kombó egy harisnya helyett? Mert sztem, ha divat, ha nem , aki nem tud arra figyelni, h ne legyen ki 5cm a bokájánából a felcsúszott cicanaci, és a lecsúszott harizokni közt, akkor jobban jár egy harisnyával, mert igaz, h az nem divat, de legalább nem lesz röhelyes, amiért divatolni próbál, csak éppen a nagy divatolás miatt nem veszi észre, h nincs már átfedés a 2 ruhadarab közt, amitől a nagyfene divatolás az igénytelenségbe hajlott át.

No, valami ötlet?



2012. máj. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló, hogy legtöbben a cicanadrágot balerinával hordják (más esetben magassarkúval), ezért húznak alá 'harisnyazoknit'. érdekes módon én senkinél nem láttam még, hogy kilátszana az a harisnya.
2012. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy könnyebb mindenkinek ... Neked abban segített,h tudd milyen értelmes kérdést írj ki.
2012. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves harisnyababee!A cicanadrágra azért húznak zoknit,hogy ne látszódjon ki a csupasz lábfej.Aztán ugye,hogy a cicanacinak nincs lábfeje az csak előny mert ha lenne akkor egy teljes nap után a láb beleizzad,és dobhatja a szennyesbe.Na ezért kell rá a zokni.Én például egy hétig tudom így viselni anélkül,hogy beleizzadnék.Természetesen nem ilyen melegben,hanem mikor hideg van.Azonban én nem leggingset hordok(erre gondoltál?),hanem azt a hagyományos bordás pamutharit aminek nincsen lábfeje.Elől 1 hátul 2 varrás,biztosan tudod mire gondolok?!Ezt tévesztik össze a cicanadrággal.Ez tutira megvéd a hidegtől még szerencse,hogy lehet kapni.Remélem hasznodra vált a válaszom,szia!
2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!