Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak még itt (rajtam kívül)...

Vannak még itt (rajtam kívül) akik nem járnak el bulizni/szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés

ha igen/nem miért ? :D

kort és nemet is légyszi



2013. nov. 29. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék, de nincs kivel. Tesóm elköltözött, a negyvenes szüleimmel meg mégsem járhatok. :D barátaim nagyon nincsenek
2013. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

pl. én

egyrészt mert nem szeretek táncolni, szóval diszkó meg ilyenek kizárva, másrészt, ha a barátnőm esténként nem szeret járni ilyen presszókba, szóval egyedül mégsem megyek..

17/L

2013. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem járok, mert kellemetlenül érzem magam sok ember között és szorongani kezdek ha sok idegen (vagy akár ha nagyon sok ismerős) vesz körül
2013. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, a 18/L lemaradt
2013. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
kB.25 éves korom óta nem járok bulizni,undorító,ami ott megy szerintem! Inkább házi buli,nem bömbölő zenével,csak normál hangerőn,társas,egy kis üdítőzés,iszogatás,nasi chps,filmnézés,beszélgetés a barátnőkkel ... inkább a csajos progikat kedvelem! Buli helyett szombaton egy egész napos séta,kirándulás,állatkert,túra mit tudom én ... este már nincs is energiája az embernek elmenni,és 12-13 éves részeg gyerekek közé a discoba meg pláne nem! És nem azért mondom ezt mert 30 vagyok,23 évesen utáltam meg a bulikat ezért! akkor még kb. 2 évig erőltettem,aztán rájöttem nekem ez nem kell!
2013. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja,igen! 30/L
2013. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én sem jártam, amíg rá nem találtam egy kocsmára..

nagyon jó koncertek szoktak lenni, mindenki ismer mindenkit, az egyik gyerekkel jóban voltam most pedig már szinte mindenkivel, mert ugye odajöttek beszélgetni, hogy látják új vagyok stb.. :)

2013. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

19 éves lány vagyok, életemben kétszer voltam ilyen "diszkó" buliban, akkor is csak két szalagavató afteren, szinte "kötelezőségből", egyiket se élveztem különösebben (a sajátomat sem).

Sosem bírtam az ilyen bulikat, nagyon ritkán fogyasztok alkoholt, akkor is csak mértékkel. Sokkal jobban szeretek beülni valakivel egy kávéra, vagy összejönni valakinél egy társasággal kulturált és visszafogott házibulira. Ezen kívül koncertekre járok még, de egyre alacsonyabb a színvonala ennek a szórakozási lehetőségnek is, szóval mostanában már ahhoz sincs kedvem.

2013. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ja bocsi..

#7 16L

2013. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem engednek. :/

17L

2013. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!