Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jár bulizni, azok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jár bulizni, azok hogyan kaptak rá erre, hogy egyszerre csak elkezdtek járni szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, sose jártam még el szórakozni úgy komolyabban. Nehezen oldódok főleg új társaságban, teljesen idegen emberek közt. Van még olyan, aki irtózott ezektől a dolgoktól és mégis változott a dolog? Akad olyan aki mégis eljár már alkalomadtán? Mindig is úgy gondoltam, hogy én biztos nem fogok eljárni és sosem fog foglalkoztatni ez a téma, de most egyre jobban érdekel a téma. Mesélnétek hogy veletek hogy történtek ezek?
2012. aug. 27. 20:28
 1/7 anonim válasza:
Próbáld ki milyen, és utána eldöntöd, hogy tetszik-e. Amikor először voltam szórakozni, nem tetszett, de elmentem még párszor a barátnőimmel, és utána megszerettem, megtanultam feloldódni annyi ember között.
2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen elkezdtem lejárogatni kocsmázni, beszélgetni a barátaimmal, olyan 15 évesen.

Én is zárkózottabb voltam, az ilyen sulidizsikben mindig kirekesztett voltam, táncolni sem tudtam soha.

Aztán a barátok, a közös szórakozás, az egyre nagyobb baráti kör és az elismerés feloldotta ezt, máig nagyon szívesen járok le, illetve ismerkedek emberekkel. Mondjuk én nem ilyen szr diszkókba, ha nem normális koncertekre, szabadtéri szórakozóhelyekre, grillpartikra, bográcsolásra, házibulikba.


Neked is azt ajánlom, hogy kezdd egy barátnőddel kávézóban, üljetek ki valahova, járjatok el az osztálytársaitokkal néha, aztán majd alakul. De nem kell ezt mindenkinek szeretni, ha te nem szívesen jársz bulizni, senki nem fogja a szemedre vetni.

2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én talán 2x voltam discoba 20 éves koromig. Aztán egyszer két ismerősömmel úgy volt, hogy beülünk valahova, amikor úton voltunk akkor találták ki, hogy inkább menjünk discoba. Akkor bementünk egy helyre ami nagyon tetszett. Utána egy másik ismerősömmel mentem és megint nagyon jó buli volt. Mivel retro zene ment azon a helyen, nővéreimet is elcsaltam. Így ment egy darabig, majdnem minden hétvégén ott voltam. :) Sajnos bezárt a hely. Azóta nem is érdekel, hogy menjek bulizni.
2012. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Középsulis koromban én sem jártam szórakozni.Vágytam rá,csak mindig olyan magamnak való voltam nem volt kivel elmennem.Később amikor már továbbtanultam akkor elkezdtem én is eljárni és azóta nagyon szeretek bulizni.
2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azzal a céllal szoktam bulizni járni, hogy csajozok, táncolok más csajokkal ismerkedem, iszogatok a haverokkal, akikkel meggyek. Nagyon jól érzem magam!
2012. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 éves koromig nem jártam szórakozni, talán évente egyszer voltam valami buliba. Szilveszterezni abszolút nem jártam.

A haverjaim közül 1 járt discoba, a másik az max házibuliba.


Tavaly nyáron csináltunk házibulit, nem is 1et hanem egymás után 3-at.

Utána egy haverommal elmentünk discoba, azzal aki amúgy is jár.

Ő nem hívott régebben, szerintem azért nem mert amikor mentem vele akkor hamar meguntam.

Végülis jól sikerült a buli és mentünk még egy jópárszor a tavalyi évben és utána is megfordultunk ott.

Szilveszterezni is voltam egy haverommal.


Idén még nem voltam sokszor meg házibuli se volt még de azért eljárunk iszogatni ha ráérünk hétvégén.

2012. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem és az ottani barátokkal járkáltam bulizni, sörözni. :)
2012. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!