Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti minden nap beszéltek...

Ti minden nap beszéltek valakivel telefonon? (pl: családtag, barát/barátnő felhív titeket vagy ti őket)

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.Minek beszélnék?
2013. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, hetente 4-5 hívást intézek, ebből 3at biztos egymás után.
2013. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátomat hivom majdnem minden nap, mást nem
2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Férjemet 1x hívom, ő 2-3 alkalommal/nap. Barátnőmmel napi szinten beszélünk, vagy ő, vagy én hívom. Mamámat napi 1x, mert idős, beteges.
2013. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor szoktam többször telefonálni, ha valamit össze kell szervezni. Most pl. péntekre szerveztük a barátnőm szalagavatós estéjét, így csütörtökön és pénteken többször is beszéltünk, hogy akkor pontosan hol és mikor tudunk találkozni stb. Vagy amikor nagyon elfoglaltak vagyunk és hetekig nem tudunk találkozni (most sajnos ez történt), akkor felhívjuk egymást, hogy hogy van a másik, mi van velünk stb.


Egyébként telefonon csak a fontos dolgokat szoktam lebonyolítani. Mikor, kivel, hol tudok találkozni. Vagy pl. papámnak mit vásároljak be, nagynénémnek mikor vigyem át a cuccokat stb.

2013. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 fiam. Külön élünk a férjemmel a családunktól. Minden nap beszélek anyukámmal többször is. Ha a férjem dolgozik, akkor vele is beszélek többször, míg munkában van. Barátokkal, barátnőkkel is szoktam csevegni, mikor ráérek. Hálistennek flottás a telefonszámlánk, így rengeteg emberrel ingyen beszélek, a családommal is.
2013. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni igen, anyámékkal minden nap beszélek pár percet, meg a barátommal szoktunk sokat hétköznap. Hétvégén pedig pár barátnőmmel szintén pár percet.

:D


16L

2013. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2013. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!