Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékokat vegyek...

Milyen ajándékokat vegyek nekik? Szerintetek ezek jó ötletek lennének?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, nekem kéne kitalálnom, hogy mit vegyek vagy készítsek, de biztosan tudtok Ti is pár ötletet adni.

Nincs sok spórolt pénzem,tehát olcsó dolgokban kellene gondolkodnom.


Apukám (42 éves) csoki imádó, neki azt gondoltam, hogy felolvasztok sima csokit, beleöntöm a jégkockakészítőbe, majd megdermesztem a hűtőben, amíg dolgozik. Kérdésem lenne, hogy mivel tudnám ízesíteni? :/ (chili-n kívül)


Anyukámnak (34 éves) azt gondoltam, hogy felolvasztok gyertyát, majd ezt beleöntöm egy narancshéjba, amiből kivágtam magát a gyümölcshúst, a narancshéjat még valamivel kívülről díszítem (bár még nem tudom hogy mivel...) és kész a gyertya. Szerintetek ez jó? :/


Legjobb barátnőm (14 éves) focirajongó, neki valamit ezzel kapcsolatban gondoltam, de mindenféleképpen KÉSZÍTENI szeretnék valamit, nem venni. Persze focis dolgokon kívül is mondhattok valami(ke)t. :)


Húgom (12 éves) szereti az ékszereket, sálakat, hasonló dolgokat, így hát gondoltam majd egy ékszerboltban veszek kövecskéket és csinálok neki egy karkötőt, még mi lehetne jó?


Köszi a válaszokat előre is. :)



2012. dec. 12. 13:09
 1/2 Mara Acoma ***** válasza:

Háát Én azért a szüleimnek nem csinálnék ilyet. Gagyi. (bocs)


Inkább egy szép kézzel készített, ragasztott, feliratozott családi fotóalbum, ha már csoki akkor valami finom dobozos (after eight), anyudnak pl. kézzel varrt takaró (foltvarrás, + a gyertya).


A barátnődnek pl. egy nem hordott farit(szoknya is jó) szétvágsz és varrsz belőle táskát, tudsz rá hímezni focit vagy akármit. [link]


A hugodnak pedig gyöngyből fűzz valami szépet.

2012. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik az első két ötlet. Anyukádnak inkább dekupázs technikával csinálj bögrét, ékszertartót, képkeretet, a Kreatív Hobbi boltok tele vannak ilyenekkel és biztos vagyok benne, hogy az alapanyag is kijön maximum 1500 forintból. Apukádnak csinálj csokival ízesített habcsókot, ez egy nagyon egyszerű sütemény és azt írtad szereti az édességet, szép dobozba csomagold. A húgodnak viszont nagyon jó és kedves ötlet a gyöngyfűzés.
2012. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!