Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Help! Mit vegyek neki?

Fiúk! Help! Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Az osztályban minden évben szokás karácsony alkalmából megajándékozni egymást. Tudjátok, amikor kihúzzuk egymást és mindenkinek kell ajándékot vinni a másiknak. Nos mi erre keretnek 1500ft-ot kaptunk, és nem is akarom nagyon túllépni, max cs 2000ft-ot költök rá.

A probléma az, h én egy fiút húztam, aki az a nagyonmenő tupusú srác és ötletem sincs mit vegyek neki. Amúgy egész jó haverok vagyunk, de mégsem tudom minek örülne ( mármint egy hógömböt mégsem adhatok neki, azt max. cs kidobná a kukába).

Lécci adjatok pár ötletet, h mit vegyek. Lányok is nyugodtan írhatnak.

A fiú 13 éves, vizilabdázik, és viszonylag sokat foglalkozik azzal,h mi van rajta (persze nem tölt órákat a tükör előtt, de azért érdekli)



2013. dec. 3. 16:03
 1/5 RamoneGirl válasza:

poénos bögre? telefontok? kedvenc bandája posztere vagy egy olyan póló?

bocs nemigen tudom nálaatok az áárakat ha valmi nemstimmelne...

2013. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotvahab, később még jól jöhet neki :D
2013. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Drogériában kapható illatszercsomag. Minden márka gyártja :) meg egy tábla csoki max :)
2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma a szinte 16 éves fiú osztálytársamnak egy sálat vettem.
2013. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiskakas válasza:
100%
vegyel neki egy ,,legjobb barinőm'' feliratu bogret vagy polot.:D
2013. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!