Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiuk szerintetek mit vegyek...

Fiuk szerintetek mit vegyek barátomnak karacsonyra ti orulnetek ezeknek?

Figyelt kérdés
20 eves a baratom..es mivel tudom h kedvenc csapata a chelsea ezert arra gondoltam hogy veszek neki Chelseas agynemut .Es melle kapna egy sziv alaku hogombot amiben az en kepem van..persze olyan amit meg elotte sosem latott benne pedig valami edes szoveg.:) Fiuk ti mit szolnatok ehez?:)

2013. dec. 1. 21:59
 1/6 anonim válasza:
Ha romantikus típus bejön neki
2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen elegge az.. de remelem orulni fog neki tenyleg.:)) egyebkent en 16 vagyok es 4honapja vagyunk egyutt
2013. dec. 1. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

ha 4 hónapja vagytok együtt, akkor inkább egy chelsea-s sálat, vagy bögrét, vagy naptárt javasolnék.


A szív alakú hógömb meg nagyon-nagyon giccses. Legyen inkább egy kép, bekeretezve. A keretet esetleg Te magad is dekorálhatod.

2013. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vennek neki aztis... csak az a baj h a volt nojetol ezeket mind megkapta....
2013. dec. 2. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi is négy hónapja vagyunk együtt, és a barátom egy bmw-s viharöngyújtót fog kapni, valami egyedi, személyes de nem túl romantikus gravírozással.

Szereti a bmw-ket, és cigizik is, ez tűnt a legpraktikusabbnak :)Meg majd hozzá csapom a kedvenc piáját.


Én meg könyvet kapok tőle (elszólta magát :P , mondjuk azt is szeretnék, úgyhogy örülök neki :)

2013. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, előző vagyok, és nyilván nem fiú :)
2013. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!