Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya megtalálta nálam a...

Anya megtalálta nálam a Szürke 50 árnyalatát és kiakadt. Mit csináljak, hogy lenyugodjon?

Figyelt kérdés

Nem én vettem.Tegnap volt a mikulás buli az osztályban és nem volt megszabva, mennyi a határ, amennyit ajándékra költhetünk.Az egyik srác megvette nekem az 50 árnyalat trilógiát (az én nevemet húzta).Én az ő nevét húztam és kapott cigit, egy csomag óvszert és egy üveg vodkát (a legjobb barátja adta az ötletet).Nem az osztály előtt bontottuk ki, szóval nem volt belőle semmi.

A sráccal amúgy is elég jó a kapcsolatom, nevettünk,megkaptam, hogy jobban ismerem, mint az anyja és közölte, hogy olvassam el a három könyvet.Ennyi volt.

Anya ma megtalálta őket és kérdezte, hogy honnan vannak.Mondtam, hogy kaptam xy-tól.Kiakadt, hogy miért ad ilyeneket, mégis hogy hagyhatja az osztályfőnök ezt, nem mehetek mostantól hétvégente és suli után sehova,stb.

De könyörgöm, eddig is elengedett addig, ameddig akartam (hajnal 2-3 körül jövök haza hétvégente általában) és semmi bajom nem volt.Ez csk egy könyv, semmi bajom nem lesz tőle.



2013. dec. 4. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Anyád prűd. Kérdezd meg tőle, h szeretné-e kölcsönkérni.
2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

szerintem anyukád olvasta, és ezért akadt ki, különben min hisztizne?

hány éves is vagy?

2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kérdezd meg ,hogy pontosan miért akadt ki
2013. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

16 leszek januárban.

Nem olvasta, ez biztos.Itthon nem volt meg eddig, neten csak recepteket meg ilyeneket néz.

2013. dec. 4. 20:37
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Én édesanyaként nem értem az ő kiakadását, pedig olvastam a könyvet. Megérteném, ha mondjuk 13 éves lennél. De így....
2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én is olvastam annó "szűz" koromba a júliát meg szívhang meg ezeket a romantikus szennyeket amibe szexjelenet is volt.ez a trilógia meg ha tetszik ha nem anyudnak a mai kor erotikus regénye,de te attól még nem fogod holnap a leírtakat művelni.mond meg neki,hogy a csapból is ez folyik,csak kíváncsi vagy mi van benne,ha már megvették neked.
2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen 2-3 körül jársz haza, de a könyv tiltva van? érdekes nevelést kapsz, annyi szent. igaz, hogy egy rakás trágya az a könyv, de megmondhatod édesanyádnak, hogy a neten is találhatsz ugyanilyen "csúnyát" sőt még csúnyábbat is, nem ettől nyomorodik meg a lelked.
2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ajándékok, ilyenkor elgondolkozom, csak én járok normális iskolába? :D Na de nem ez a kérdés.

Szerintem hagyd anyukád, ő úgyis lerendezi magában, végiggondolja a dolgokat, te már elmondtál mindent őszintén.

2013. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy manapság már nem tiltják a nőnek, hogy olvassanak!
2013. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, azért inkább örülnék, ha olvasná a lányom, mintha csinálná :)

Ezért téged büntetni pedig hülyeség. Szerintem is kissé túlreagálta anyukád a dolgot.

2013. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!