Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az öcsém nem akarja elmondani...

Az öcsém nem akarja elmondani mit kér karácsonyra, csak célzott rá egyszer. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Szóval, az öcsém 13 éves, és ugyebár mindjárt itt a karácsony, ajándékozás, stb... Még mindig nem döntötte el mit kér karácsonyra, illetve azt mondja, hogy tudja, de nem fogja azt kérni.

Meg kérdeztük tőle anyuékkal, hogy miért nem kéri azt, és azzal indokolta, hogy akkor az Xbox-jának nem lenne már haszna, és drága is.

Azt is megkérdeztük tőle, hogy mennyibe kerül, azt mondta 80.000-100.000 FT körül is lehet. Mivel eléggé jól tanul - hozzám képest, én 7.-n nem voltam ennyire jó - így azt mondtuk neki szüleimmel, hogy ez lesz a jutalma, de nem győztük meg.

Tudjuk, hogy szeretné azt a valamit, de nem tudjuk, hogy mit! Van ötletetek?



2013. dec. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen az xbox one-ra gondoltam,de az picit durvább árba van...

Ps4 is drágább

Talán telefonra gondolt

2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PS Vita vagy telefon lehet szerintem esetleg tablet (Nexus 7 2013 pl.)
2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha telefont vennénk neki, akkor az Xbox-t azon kívül szerintem nem zárná ki...
2013. dec. 5. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ha telefont vennénk neki, akkor az Xbox-t szerintem nem zárná ki.*


Javítottam.

2013. dec. 5. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem PS3 az kb 50-80 ezer körül van. Az Xbox one, meg a PS4 100.000+. És azért nme lenne haszna az xboxának, mert amelyik játék megjelent xboxra, az ps3 ra is, de vannak ps exkluzív játékok. Szerintem az úgy nem olyan drága, ha a nem használt xboxot sikerülne elpasszolni utána.
2013. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!