Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kértek Karácsonyra? Nekem...

Mit kértek Karácsonyra? Nekem ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drága dolgokat, hiszen a Karácsony nem erről szól. Viszont ötletem sincs. :\

Hasznos dolgot szeretnék, nem akarok baromságokat kérni.

Azt tudom, hogy számológépet tuti kérek, mert ami jó lesz érettségire kb. 10 ezer forint. Szóval az tuti.

De mást nem tudok.. Minden vágyam egy Michael Kors óra lenne, de az drága, azt nyáron az első fizetésemből szeretném megvenni. :)

Esetleg ruhákra vagy a szobámba új dolgokat gondoltam..

Ahj, nem tudom.

Ti mit kértek? Meg mit adtok? Mert csak öcsém ajándékát tudom, azt, hogy a szüleimnek mit veszek, azt nem. :)


2013. nov. 17. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én katanát kérek

Apának egy üveg jófajta bor

Anyának egy jó könyv vagy 2

2013. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
én telefont kérek,de ha olcsobbra gondoltál akkor tablet(kb.20.000-30.000)
2013. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
kérj tabletet az olcso!!!!!!!!!!!!! a barátaimnak:képeslapok,mécses,karkötő,
2013. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mindegy, csak írjátok le ti mit kértek. Nekem az is segítség :)

Amúgy telót októberben kaptam. Tablet nem kell.

Laptopom van.

Bár a fényképezőm elromlott... Na lehet az lesz :)

2013. nov. 17. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig valami hasznos dolgot kértem Karácsonyra, már egészen tinikorom óta!

volt hogy vizespohár készletet, volt hogy evőeszköz készletet.. mert gyűjtögető típus vagyok... így habár évekig nem használtam őket és a szekrény tetején voltak :) de ha rájuk néztem tudtam hogy majd egyszer fogom végre használni a saját lakásomba!! most 31 vagyok és nagyon örülök nekik, mert tényleg hasznos dolgokat kértem -persze sosem drágát! mert nem voltunk gazdagok soha!

a húgaimtól viszont sosem vártam el hogy adjanak valamit is! ha kérdezték mindig mondtam hogy világítós matricát :) rengeteg volt belőle a szobám falán az évek alatt :) de ez jó volt ! szép emlékek most már! Emlékszem egyszer a gimiben az angol tanár kérdezte karácsony után hogy ki mit kapott... az egyik gazdag lány, mondta -FAPOFÁVAL! hogy egy lakást kapott, de nem ilyet akart! - én pont utána jöttem és az a karácsonyunk elég szegényes volt ! én a világítós matricákat mondtam - és mindenki nézett nagyot hogy hogy lehet örülni ennek! ÉN TUDTAM ÖRÜLNI NEKI!! :) sok mindentől függ hogy mit akarsz és tudsz adni a szeretteidnek, de a legjobb mindig ha valami közös dologgal leped meg őket! pl: egy játszóház ahova felnőttek is mehetnek (pl ELEVENPARK-budán) :) ne röhögj ki! de ha a szüleid fittek akkor írtó nagy élmény lenne :) az öcséd meg te is jól éreznétek magatok .. úgyis ezek az emlékek maradnak meg a legjobban :)

2013. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én általában könyveket kérek de ha nincs ötleted, hagyd a szüleidre és legyen meglepetés, annak is megvan a maga bája
2013. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a számológép? Mi fejenként 10ezer Ft-ért veszünk a gyerekeknek maximum ajándékot. Szerintem az is sok.
2013. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5: De jóóó :))) Annyira jó ezeket olvasni. Utálom ha valaki panaszkodik mert "csak" egy telefont kapott pl.. Tényleg értékelni kell a legkisebb dolgokat is. :) Én azt imádom a Karácsonyban, hogy olyankor minden olyan békés :) Arra a pár napra békesség száll mindenre. Olyankor még a nagyanyám se utál engem és anyát. Legszebb ünnep a világon :)


#7: Igazad van, az is sok! De elég népes családom van és pl. mamáméktól nem tudom mit kérhetnék.. :) Hasznos dolgot szeretnék.

2013. nov. 17. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Régebben mikor beleléptem a "szépítkezős" korszakomba akkor hajvasalót/göndörítőket kaptam, sminkeket,kozmetika tükröt mindenféle csecse-becséket.

Idén elkezdtem műkörmözni,a lámpát,zseléket és a főbb dolgokat már megvettem,de egy egy zselé ott van 2000ft így pár családtagomtól még ezt is sok lenne kérnem,de pl kisebb dolgokat csillámokat,köveket,oktató cd-t szerintem kérhetek:)

Aztán mamám pl tavaly ilyen sajátkészítésű receptkönnyvel lepett meg,majdnem sírva fakadtam,ő készítette rá a borítót,vágott ki bele recepteket meg írkált bele családi recepteket (sütis könyv,imádok sütni) és van még benne bőven hely,hogy bővítsem. Az elejére pedig kettőnkről készült képet ragasztott bele ahogy picinek gyúrjuk a tésztát:D És ez mellé adott egy szintén saját készítésű kis köténykét ami olyan mintájú,mint a könyv. Imádom,egyik legkedvesebb ajándékom.

Most vettem egy új telefont így erre szerintem tokokat is kaphatok majd,szeretem a tokokat cserélgetni:)

Tatám pl két újságra fizetett elő egész évre, szóltam neki mikor 50 meg 70%-os kedvezmény volt és akkor fizette be(persze neki nem mondtam,hogy most akciós). Ennek is örültem és egész évbe "házhoz jönnek" az újságok,szerintem ez is jó. Most pl a JOyra valami 3600ft/év az előfizetés.

Aztán szoktam kérni könyveket,most például Oravecz Nóra könyvét szeretném majd.

Nagy bögre fan vagyok,így azt is szoktam kapni,de ilyen vicces/különleges bögréket.

A pénztárcákkal is így vagyok,a nagypénztárcákkal,sapkákkal,kesztyűkkel.

Szerintem velem nem szoktak gondban lenni szinte mindennek borzasztóan tudok és szoktam is örülni. Egyszer volt,hogy picit csalódottabb voltam,mikor kb 3-4 éve (kb 12-13 évesen) egy rózsaszín pónilovat kaptam..az úgy már nem az én világom volt,de mosolyogtam annak is és nagy ölelést adtam.


Szüleimtől szoktam nagyobb dolgokat kapni,és még mielőtt valaki leszólna, SOHA nem én kértem őket,hogy vegyék meg nekem,mindig meglepetés volt és mindig sírtam,mert nem számítottam rá. Az utobbi években kaptam egy profibb fényképezőt,telefont,tavaly xbox360 kinect, nagy lcd tv,laptop,táska,óra.


Nem tudom mennyit segítettem,mert nekem az igényeim ott kifulladnak,hogy szívből jövő ajándék legyen és szeretettel adják ne azért,mert "karácsony van oszt örüljön a gyerek" :)

2013. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a December az szülinap-névnap-karácsony, szóval mindent akkor kérek :) Idén is utalványokat és pénzt fogok. Az utalványt (Alexandra, Müller, esetleg ruhabolt) elköltöm, a plnzt elteszem költőpénznek az iskola által szervezett külföldi útra, aztán majd ha hazajöttem, meglátom, mekkora költekezésbe foghatok.

Eddig tavaly pénzt kértem mindenkitől mindenre, és beledobtam a laptopomba, amit felesben ebből, felesben eddig megspórolt pénzből fizettem. Telefont is ilyenkor szoktam, meg ilyen nagyobb dolgokat.

Adni... Szerintem rajzolok/festek valamit a nappaliba, mivel saját jövedelem híján csak a szüleim pénzét költeném :) Van olyan, hogy apuval anyunak, anyuval meg apunak veszünk meglepit.


Szerintem a fényképezőgép egyébként jó ötlet :)

2013. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!