Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiakadnál, ha a lányod 17...

Kiakadnál, ha a lányod 17 évesen elvesztené a szüzességét?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Akkor van pont időbe.
2013. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Ráérne még, de ma már ez a divat.
2013. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem akadnék ki. Akkor akadnék ki, ha 13-15-16 évesen vesztené el. Én is 17 voltam, amikor megtörtént.
2013. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Életkorilag azt gondolom ez az alsó határ, amitől már úgymond normálisnak tekinhető, a megtörténik, ebből a szempontból nem akadnék ki. De nem mindegy kivel és hogyan történik, ha csak egy haverral, nagyon friss pár hós kapcsolatban, buliban akárkivel akkor igen kiakadnék, de ha azzal, akivel együtt van pl.: 1 éve akkor nem.
2013. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek a 4. válaszolóval teljesen. Nekem is lányom van, de ő még ehhez kicsi :)
2013. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem akadnék ki, szerintem is ez a normális alsó határa. Viszont leülnék vele beszélgetni a fogamzásgátlásról.
2013. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Itt minden anyuka betöltötte a 18.évet,vagy mi?Szerintem épp ideális.Én nem akadnék ki,sőt örülj,hogy elmondta,és megbeszéli veled a dolgait,ha most kiakadsz,tuti nem mondd többet semmit.
2013. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Az én szüleim nagyon vallásosak, tuti kinyírnának ha házasságom elött elvesztem a szüzességemet. Szóval szerintem nem is fogom.

Viszont ha a lányom 17 évesen feküdne le elöször, nem lennék rá mérges, örülnék hogy elmodnta és megbeszéli velem. Na de 17 éves kora elött nem nagyon kéne.

14/L

2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez már ideális kor, hiszen már nem csak testileg, de lelkileg is érett lehet a szexre. Persze csak akkor fogadható el, ha egy normális párkapcsolatban történik, nem egy egy éjszakás kalandban.
2013. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Én 16 és fél évesen vesztettem el a szüzességem és még most 33 évesen sem gondolom azt, hogy korai lett volna. Persze minden körülmény adott volt. Én kicsit érettebb voltam a koromnál és egy nagyon rendes fiúval jártam akkor már több, mint egy éve. Nagyon jó volt így, nagyon kellemes emlék. Tisztességes felnőtt nő, feleség, családanya lett belőlem. Nem hiszem, hogy azok a barátnőim jobban csinálták, aki bár 18-19 évesen vesztették el a szüzességüket, de alkalmi kapcsolatban.

Az előzmények után nem hiszem, hogy jogom lenne kiakadni, de minden szülő félti a gyerekét. Őszintén szólva én sem várom ezt a pillanatot most, hogy egy kislány anyukája vagyok.

2013. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!