Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy lány 19 éves koráig tartogatta a szüzességét az igazinak, de most bárhol elvesztené?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódtam a pasikban,és már akár wc-ben is csinálnám...
2010. szept. 22. 20:16
1 2 3
 1/23 Holdtündér ***** válasza:
100%
Véleményem szerint gyorsan feladtad, ezzel csak magadat fogod minősíteni, ha egy szutykos wcben akarsz életedben először szexelni.
2010. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem bírom már tovább, és lehet hogy a szex megnyugtat.soha többet nem leszek senkibe szerelmes
2010. szept. 22. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne légy már ilyen...

Ha nem várod majd eljön az a pasi akivel alkalmas lenne az első szex.

Igaza van az 1. válaszolónak!

2010. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalódtál, akkor most miért lett hirtelen olyan sürgős? Jól kitolsz velük? Tartogasd tovább, egyszer biztos rád talál az, aki megérdemli.
2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Átérzem a helyzeted. 18/L vok és kb ugyanígy érzek! Ha van rá lehetőséged, csináld! (bár azért ne wcben)...
2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én is így érzek.

De szerintem ne add fel még adj még 1 esélyt magadnak. Az életben ennél nagyobb próbáltatásokat is ki kell bírni, igaz nehezen, de nem adhatod ilyen könnyen fel...

Mellesleg azért wc-ben elveszíteni..Nem valami szép dolog.:S csak azt az egyet ne tartsd meg a büszkeséged, legalább annyira, hogy ne wc-ben..:/

Megértelek, hogy csalódtál.

18L

2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Én is 19 vagyok, velem elveszítheted :D

Várlak Debrecenben :P


Amúgy komolyra fordítva szót: szerintem ha eddig kibírtad, akkor mostmár ne add fel. Tényleg egy retkes budiban akarod megkúratni magad vmi jöttmenttel? Ne már... Azért ennyi tartás legyen benned...


19/F

2010. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Holdtündér ***** válasza:
80%
Gondolj bele! Nehogy már örömet okozz ezzel a pasiknak, hiszen kicsesztek veled.
2010. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Én is szűz vagyok, nem akarom elveszteni 25-30 éves koromig. Nem értem, hogy mostanában miért olyan fontos, hogy valaki elveszítse a szüzességét. Az is feltűnt, hogy már az is nagy baj manapság, ha valaki pl. 15-16 éves, és még nem volt párkapcsolata. Nem értem a mai fiatalokat, pedig kor alapján (csak az alapján) én is közéjük tartozom.


17/F

2010. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni 19f!

Én is debreceni vagyok és 19L XD háhá:D


Kérdező! Én is szűz vagyok, tudom, mit érzel..., de ne csinálj hülyeséget! Meg fogod bánni! Legyen tartásod!

2010. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!