Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok és szüleik! Te...

Kamaszok és szüleik! Te beszélgettél a szüleiddel/gyermekeddel mielőtt a gyerek elvedztette volna a szüzességét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

elvesztette,bocsánat.

Még az érdekelne,hogy a gyermeketek hány éves volt,hogy jött fel a téma és a szülők hogy reagáltak rá.

2013. szept. 15. 21:38
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én sose beszélgettem erről a szüleimmel. Mikor már a barátomnál aludtam, gondolom abból leesett nekik.
2013. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a szüleim csak évekkel később tudták meg.

Ilyenről egy kamasz nem beszélget a szüleivel.

2013. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Én beszélgettem annak idején anyukámmal, ő iratott nekem fogamzásgátlót is, mikor 17 évesen először szóba került. Eljött velem dokihoz is. Aztán mikor először terveztük, tudta, hogy aznap lesz, mondta, hogy a legjobbakat kívánja. Akkor nem történt meg, csak egy pár héttel később, de akkor is szóltam neki, hogy megvolt és tök jó volt. Nem beszéltük túl, nem kérdezett semmit, csak mosolygott.


Én is ilyen szülő szeretnék lenni. Tartani a három lépés távolságot a gyerekem magánéletétől, de ott lenni, jelen lenni, ha szükség van rám. Ezért én biztosan beszélgetni fogok erről vele, ha elég idős lesz, most még baba.


N30

2013. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én sem mondtam el neki, 1,5 évvel később tudta meg, akkor már másik sráccal voltam, azt hitte vele volt az első. De az én magánéletem, nem akartam vele megosztani és őt sem nagyon érdekelte :)
2013. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgymond megbeszéltük.

Már 10 hónapja tartott a kapcsolatunk, aludtunk egymásnál, de sose kérdezte.

Aztán megkérdeztem, szedhetek-e fogamzásgátlót, szóval ebből nyilvánvalóan megértette, és elkísért a dokihoz.

Majdnem 17 voltam.

2013. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Fú, ez nekem nagyon perverz amit a 4-es írt.

Megbeszélem a saját anyámmal, hogy most megyek szexelni, ő meg mosolyogva nyugtázza...

Nekem már a tudattól se ment volna, hogy a szüleim tudják, épp most mit csinálok.

2013. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
a 7-sel egyet értek
2013. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez nekem is túl meredek, bár ahány ház, annyi szokás, mint tudjuk.

Szerintem egy szülőnek nem kell róla tudnia, ők sem számolnak be a gyerekeiknek mindenről. Ha egy 17-18 éves akar szexelni, akkor nem hiszem, hogy tudáomásukra kéne hozni.

2013. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves koromban volt az első,anyám nem tudta,hogy lesz,mi nem is beszéltünk róla.Azt tudta,hogy van barátom,ismerte is a srácot.Aztán rá 3-4 hónapjára egy szép téli délutánon 2013 február környékén elmondtam,hogy még 2012.dec.30.-án lefeküdtem a barátommal..meglepődött.Én is meglepődtem,hogy elmertem mondani.

17/L

2013. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!