Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti el tudtátok...

Kamaszok! Ti el tudtátok volna ezt viselni? (egyik ismerősömmel történt, ő irta le, azért van E/1-ben. )

Figyelt kérdés

Szia.Tegnap Bécsbe utaztam…különjárattal.Természetesen a Pesttől 50 km-re induló busz 1 óránál is többet késett mialatt Pestre ért.Másfél órát vártunk a dermesztő hidegben. December 7-e volt,azaz Ausztriában és Magyarországon is káosz volt az autópályán az orkán miatt 100 km/h-ás szelek voltak+a hó is esett.Ez Magyarországon annyit jelent,hogy nem lehet közlekedni az autópályán…Olyan,mint március 15-én,amikor ezrek voltak az autópályán…napokig.Természetesen most sem volt sózva az út,a kamionok Pest felé 7 km-es sorban álltak mellettünk,egymásba mentek,keresztbe fordultak,stb.Halálfélelmem volt.

3 órás késéssel el is értük Bécset,délben,pedig 9-kor már ott kellett volna lennünk.12-től körül-belül 17 45-ig folyamatosan mentünk.A szánkba esett a hó,olyan hideg volt,hogy alig bírtunk menni,a gerincem alig bírta,nagyon fájt.Még jó,hogy a bécsi Parlamentben le lehetett ülni…

De ez semmi.Megfáztam,tehát most iszonyatosan fáj a torkom és szerintem lázam is van.

18 órától 18:45-ig a buszra vártunk,mert Bécsben ez már csak így van.3 táskával kellett várnom a 7000-es embertömeg közepén,egy helyben állva.Szerinted hogy bírta a gerincem?Annyira fájt már mindenem,hogy elmondhatatlan…



2013. dec. 8. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lazán. Én bécsbe jártam egyetemre és ez télen mindenhetes volt.dobd le magad aztán pihentesd :)
2013. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még élvezem is az ilyet, elvégre azt előre lehet tudni mit várhat az ember, akkor meg kihívásként kell felfogni! Aki meg tápos, az maradjon otthon...
2013. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök buli :D Lesz miről mesélni.

Am én évekkel ezelőtt voltam karácsonyi vásárban bécsben, egy buszos kirándulás lett volna (szegedről, szóval azért vágod a távolságot)

Na előtte nap szép idő volt, de reggelre leesett rohadt sok hó, és -20 fok. Na egy órát késtünk néhány ember miatt, nagynehezen felértünk bécsbe, a -24 fokba, mindenhova rohantunk, annyira hideg volt,hogy a karácsonyi vásárt 10 perc alatt végigrohantuk, csak,hogy felüljünk végre a meleg buszra. Ez is fantasztikus élmény volt :D

2013. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem panaszkodás akart inkább lenni? Sajnos mindenki tudja, hogy decemberben semmire sincs garancia. Bécsben főleg nincs :(
2013. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne tudtam volna elviselni?

Alapvetően, ha az ember elmegy kirándulni, úgy készül, hogy nem ücsörögni fog. Legalábbis én így gondolom. Nem azért megyünk kirándulni, hogy leüljünk itt-ott, hanem minél több mindent megnézzünk. A tömegre sem lehet panaszkodni, hiszen tudni lehet, hogy decemberben sokan mennek Bécsbe az adventi vásár miatt.

Az időjárás meg olyan, amilyen, de már pár napja mondogatták, hogy jön a nagy szél, lehet hóesés, ilyesmi, tehát ezzel számolni kellett volna. Ha pedig annyira rossz az idő, még mindig vissza lehet mondani a kirándulást.


Szerintem simán ki lehet bírni így is kirándulást. Persze, a szakadó hó szélben nem a legkellemesebb dolog, de én ha Bécsbe mennék biztos, hogy vinnék plusz pulcsit, hogyha fázok, fel tudjam venni azt is. Meg ugye sál, sapka, kesztyű, így mindjárt kibírható a hideg is.

2013. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, velem ez hetente van. (Bécsben tanulok.)
2013. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"18 órától 18:45-ig a buszra vártunk,mert Bécsben ez már csak így van." képzelem mennyire otthon vagy a Wiener Linien szervezésében, hiszen évente akár kétszer is mész oda...:D
2013. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt az a 3 táska? Ha busszal utazok, igyekszem leredukálni a cipelendő mennyiséget. És miért kellett tartani? Nem volt pad, vagy föld, ahová letehetted volna. Nekem kissé zavaros ez az egész!
2013. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!