Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti szoktatok hiányoz...

Kamaszok! Ti szoktatok hiányozni azért egy napot a suliból, mert nem tudtatok felkészulni rendesen a dolgozatra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2013. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2013. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer volt velem ilyen 3 éve. De nem "szokás"".:)
2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
Megesik, bar mostanaban probalom nem csinalni. De utana mindent potolok, ujrairom a dolgozatokat.
2013. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer volt, hogy egy napra kb. minden összejött...én meg mindent megpróbáltam megcsinálni (semmi sem sikerült) és kb. hajnali 1-ig voltam fenn úgy, hogy fél 6kor akartam kelni...Hát sikerült is :D de képzelhetitek milyen fáradt voltam...végül is anyám megkegyelmezett :)<3
2013. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nem szoktam ilyenekre "elpocsékolni" az igazolásaimat. Ha kisdogáról feledkeztem meg akkor még reggel feltudok rá készülni,hogy legalább hármas meglegyen plusz szünetekben akkor már négyes,ha meg témazárók vannak arra meg előző este szoktam felkészülni.
2013. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
3 ilyen volt, ebből 1x lusta voltam, bevallom, de nem engedhettem meg a rossz jegyet, édesanyám egyetértett. Aztán itthon tanultam, pótolva ötös lett, szóval 'megérte'. Másodiknál félreértettük egymást a tanárral, és az iskola házirendje miatt kicsit máshogy gondoltuk - nem készültem, de anyu igazolta. Később persze ezt is sikerült jóra megírni. Az utolsónál tényleg nem tanultam, mert lázas voltam, és beteg, viszont egy héttel előtte bejelentett TZ volt, amire kellett volna készülni, ezért azt az egy napot pluszban igazolták még, ne kelljen egyből megírni.
2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Húha, akkor jövök én, a fekete bárány :D

Igen, szoktam. Bár nem egy napot szülői igazolással, hanem akár többet, orvosival. Mert nálunk nem egy napra jön össze minden, hanem általában egész hétre, úgy, hogy minden nap több dogát írunk, és felelünk.

Tavaly nagyon sokat hiányoztam így, idén próbálom magam kicsit visszafogni...Így idén még csak egyszer sütöttem ezt el.

A szüleim megértik, anyunak régen nem tetszett a dolog, de ha látja ő is, hogy tényleg milyen sok a tanulnivaló, akkor nem cs**szeget, azt mondja, hogy inkább csináljam ezt, mint, hogy idegileg tönkremenjek.

Bár tény ilyenkor részben én is hibás vagyok, mert mindig mindent az utolsó pillanatra halasztok, így evidens, hogy ha 5-6 tárgyból kell készülni, akkor 11 és hajnali 1-2 között nem tudok mindenre sort keríteni. De hát emberek vagyunk, na:)

(10.-es vagyok)

2013. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint pl. ma is.
2013. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de előfordul.
2013. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!