Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányomat rajtakaptam a...

A lányomat rajtakaptam a legjobb barátnőjével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányok 16 évesek.

A minap itt aludt nálunk, mert mi a férjemmel vacsorázni mentünk és kicsit hamarabb értünk haza a tervezettnél...Ès a hangok elég egyértelműek voltak, mikor bekopogtam a szobájába, gyorsan a takaró alá bújtak mind a ketten.

Nem lenne bajom vele, ha a fiúkat és a lányokat is preferálná, inkább az a bajom, hogy van egy nagyon rendes, aranyos barátja fél éve.

Mit tegyek? Az elbeszélgetés már megvolt.

Egy aggódó anyuka.



2013. dec. 19. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, szerintem csak kamasz, és kíváncsi. A beszélgetés megvolt, a lényeg, hogy ne veszítsd el a bizalmát.
2013. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a beszélgetés kétoldalú volt, nem lekezelő és nem dühkitörésektől teli, hanem normális elfogadó hangnemben, akkor nagyon jól reagáltál és ennél többet most nem is tehetsz. De ahogy a korábbi mondatodban írtad, hogy nem bánnád, akkor nagyon nyitott, rendes szülő vagy.

Inkább neked az a bajod, hogy megcsalta a párját, igaz? Az viszont nem szép dolog. Próbáld rávenni, hogy ezt beszélje meg a párjával.

2013. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is annyi idős vagyok, mint a lányod, nekem tud a barátom erről a hajlomról, de ő engedi, mert nem érzi megcsalásnak. Lehet, hogy a lányod barátja is tudja és ilyen nyitottsággal áll ehhez, mert ezt máshogy nem lehet.
2013. dec. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

En mar 26 eves anyuka vagyok, nekem is volt ilyen kalandom, es azota se erdekelnek a nok...

Ez divat biszexualitas meg inkabb :)

Ha meg volt az elbeszelgetes es nem passziv fel volt benne a lanyod akkor okosan, ugyesen kezelted!

Ha megcsalta a baratjat, hat megcsalta... Megesik ez meg oda-vissza! Akkor ne tegyen ilyet ha csalados lesz!

Parom tudja hogy voltam novel, nem erdekelne ha novel lennek nem erezne megcsalasnak, mert ugy velekedik rola, hogy azt amit notol akarnek O biztosan nem adhatja meg!

2013. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak kíváncsiság volt, ne csinálj belőle ügyet, főleg ha van barátja. Ismerek olyan srácot is aki kipróbálta egy haverjával, mára családos ember, csak kíváncsiak voltak fiatalon.
2013. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezen ne aggodj.mi az egyib baratnommel 12evesen keztuk felfedezni a sajat es egymas testet.visszagondolva bele is pirulok.:-)semmijen karosodast nem okozott a kesobbi kapcsolataimban.es a lanyokhoz egyaltalan nem vonzodom.furan hangzik,de szeribtem normalis amit csinalt.

26 eves 30hetes km:-)

2013. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Kuss és nyugi.
2013. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb,amit tehetsz,hogy megérted és elfogadod.:)Nem kell megszidni érte,nem kell beleavatkozni az életébe.Nem lett semmi baja a lányodnak ebből szerintem!:) Én nagyon szeretném,ha ilyen anyám lenne,mint te,hiszen azt írtad:"Nem lenne bajom vele,ha a fiúkat és a lányokat is preferálná.."

Na,akkor ehhez tartsd magad!:DEgyébként nagyon jó szülő vagy,gratulálok!


18/L

2013. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A barátja tud róla, nem érzi megcsalásnak, hiszen a lányom csak kíváncsi volt:)
2013. dec. 21. 17:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz ennyire bele! Oké rajtakaptad, elbeszélgettél vele de a barátjával majd ő elrendezi. Ez nem a te dolgod! Eszem megáll!
2013. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!