Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet venni ajándékba egy...

Mit lehet venni ajándékba egy 11-12 éves lánynak? Milyen játék vagy egyéb érdekli őket manapság?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 14:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyasmit szeretnék adni, ami nem nagy dolog, de tényleg örülne neki, vagy hasznos lenne számára. Könyv sajnos nem jó, mert sok van neki, s nem tudom, melyik nincs épp meg. Szülinapra lenne.
2014. jan. 1. 14:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csoki, parfüm,körömlakk, nyaklánc, esetleg szép sál, meleg zokni
2014. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
parfüm, körömlakk, ékszer, valami csinos ruha, harisnya, zokni, film (DVD), PC játék (PL:sims), Plüss, telefontok (Sima vagy szilikon), korcsolya.. :)
2014. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvutalvány :)
2014. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sok könyve van, akkor (remélhetőleg) szeret olvasni. Szerintem örülne egy könyvutalványnak, egy nagy könyvesboltból maga kiválaszthatja, milyen könyvet szeretne.

Vagy vehetsz pl. egy csinos felsőt, sapkát, sálat, kesztyűt (ha ruhát veszel, anyukától kérdezd meg a méretet!). Divat szempontjából manapság kb ugyanolyan ruhát hordanak a 11-12 évesek, mint a huszonévesek, szóval nagyon szerintem nem lőhetsz mellé.

Az én 11 éves unokahúgom még mindig a plüssállatoknak örül a legjobban, de ez már nem általános ebben a korosztályban. :D

Vehetsz neki valami ékszert (bizsut), mondjuk nyakláncot, karkötőt, fülbevalót...

A játék nehezebb kérdés, mert ez erősen érdeklődésfüggő már egy 11-12 évesnél, esetleg szüleinél érdeklődhetsz, milyen játéknak örülne. Én ennyi idősen nagyon szerettem a társasjátékokat, de nem tudom, manapság mekkora divat ez.

Hasonló korú lányok gyakran szeretnek "alkotni", kézműveskedni, hobby boltokban sok kreatív ajándékot találsz.

2014. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy szerintem az is jó ha a ketten elmentek valahova (együtt vesztek egy könyvet,vagy ruhákat:))


Én személy szerint annak örülnék ha (játszok egy játékot,stardoll a neve) és ha ott superstar lehetnék.Kicsit hülyén hangzik:D

12/l

2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!