Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba illik valamit...

Babalátogatóba illik valamit vinni ajándékba? Pl. babának valót, fürdetőszivacs, vagy játék a bölcsőbe ilyesmi.

Figyelt kérdés

Szeretnék babalátogatóba menni, de sajnos nincs pénzem "drága"ajándéktra.Tudtok valamit ajánlani, ami az olcsó kategóriába tartozik és praktikus is, max.2000Ft-ig.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Nagyon nem értek az ilyesmihez, mert még nincs tapasztalatom, nincs gyermekem.


2012. márc. 3. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szülők jól felkészülnek ilyesmikből. Én azt tudom tanácsolni, hogy egy csomag pelus mindig jól jön.
2012. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Babakönyvet, egymásba építhető poharakat vihetsz például.

Vagy egy babaplédet, azt lehet kapni olyan 2500-ért.

2012. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem mikor felhívnak, hogy mit hozzanak, ha jönnek, mindig azt mondom, hogy pelenkát, mert az mindig jól jön, ahogy az első is mondja. :) És praktikus is, 2000 forintból megvan. Ha tudod, hogy mekkora a baba, akkor könnyebb dolgod van. :)
2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én mondjuk nagyon szeretem amikor ilyeneket hoznak: popsitörlő mondjuk egy négyes pakk:) és ennyi bőven sok is:) vagy egy csomag pelus.
2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Rágóka, babakönyv stb. Ezek elég olcsók és általában használják is. Én például kaptam egy macit, ami takaróval volt egyben, nem volt 2000 a Tescoban. Az egyik kedvenc alvója lett a fiamnak.
2012. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah, pelus, popsitörlő mindig jól jön.
2012. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyakba való etető előkét. Ha a varrásban van gyakorlatod, akár te magad is el tudod készíteni, olcsóbb lesz, mintha veszed. Jól jön majd a spenótos időszakban. :)))
2012. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kíváncsicska ***** válasza:
Igen a pelus mindíg jól jön, de nem mindegy ki mit használ.Mert ugye minden szülő és gyerek is más. Van aki csak Pamperst használ van akinek a Dm sajátmárkás is jó.Szóval azért ha pelust viszel nem árt megtudakolni mit használnak.De igen a pelus a popsitörlő mindíg jól jön
2012. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pelus :-)


Ha valami "maradandót" szeretnél, akkor cumi - de előtte érdeklődd meg, hogy a szülők hogy állnak ehhez a kérdéshez.

2012. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én inkább csörgőt,rágókát javaslok,azért,mert pelusból és törlőkendőből mindenki mást használ,lehet,hogy olyat veszel,amitől kipattog a bőre...
2012. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!