Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyen helyzethez mit szólnátok...

Ilyen helyzethez mit szólnátok vagy mit gondolnátok? (szülők/felnőttek főleg)

Figyelt kérdés

A helyzet: van egy lányotok aki kiskorától kezdve piszkált titeket hogy szokjatok már le a cigiről. A vízipipát már 3 éve kipróbálta, az bejött neki de nem volt rá azóta alkalma, viszont a barátjának (akivel lassan fél éve vannak együtt) van, így mikor ott van a srácnál akkor pipáznak, ezt tudjátok is, tehát nem titkolja. Annyira nem örültök de elfogadjátok.

A kérdés: ha a lány megkérdezné hogy mikor a barátja átjön hétvégére, akkor hozhatná-e a pipát, akkor mit gondolnátok/mondanátok?

(nemdohányzó lakás, pipázni bent akarnának, de ez szerintem annyira nem gond mert annak az illatát nem veszik be a bútorok, meg nem is büdös, ebbe a szülők tudom hogy nem kötnének bele)

Nagyon hülyén jönne ki? Idegesek lennétek? :D

(sose tudom, egy szülő min akadhat ki, nem tudok kiigazodni ezen)


2014. jan. 3. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyen helyzetbe kerülnék nem engedném. Ha nekem megakarná tiltani a gyerekem, hogy dohányterméket vegyek magamhoz, akkor ő se tegye. Mert eléggé hipokrita húzás.

Vagy közölném, hogy ha szívni akarják akkor üljenek ki a teraszra.


A szülő léttől még messze állok, de a két színűséget utálom. Na meg ha a szülő sem dohányzik bent, akkor a gyerek se tegye.

2014. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt szerintem ne várd, jogy az itteni vàlaszok alapján majd le tudod vonni a konzekvenciát. Minden szülő másképp reagál erre. Azt hogy a tieid mit mondanak, neked kell tudnod. Alapból szigorúak vagy engedékenyebbek? Nálunk mindenki dohányzik a házban, szóval itt totál okés mindenféle füstölnivaló, aztán szellőztetünk. Én nem akadnék ki. Amúgyis a pipa aromás, bár nem tudom nálatok hogy van, de az én vizipipám füstje olyan szagú, amilyen az aroma. Na pesze, van egy kis füst bukéja, de az elenyésző a vaníla/narancs mellett (merthát olyan :D)

Menjetek be a te szobádba, aztán ha végeztetek, szellőztess egy nagyot.

2014. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Pici kétszínűség, illetve a széntől hidd el lesz szaga a bútornak is. Sajnos tapasztalat...:(


Szerintem felejtsd el:D De a VP az kiráááááály^^ Pacsi:D

2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Már régen leszoktam arról hogy piszkáljam :D amúgy a dolgot megtiltani nem fogja, egyrészt nem tudja másrészt 20 vagyok, úgymond "jogom van" ezt csinálni, csak nem tudom ehhez mit szólnának, elvégre az ő házuk.

Ja és 1-2 alkalomtól csak nem veszi be a bútor a szagot :D és igen, maga a füst egy jó illatú valami, füstölőzni szoktunk bent.

2014. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(a kérdező voltam csak másik felhasználóba vagyok belépve)
2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemdohányzó lakásban nem engedném. Ha nem cigarettáznak bent, akkor ne is piázzanak. Tudom, hogy teljesen más a kettő, de szerintem így korrekt. Nem kell állandóan vízipipázni, 1-1 hétvégét, amikor a fiú van nálatok simán ki lehet hagyni.


Szerintem hülyén jönne ki, ha ilyet kérnél a szüleidtől, miközben te éveken át piszkáltad őket, hogy szokjanak le a cigiről. Tudom, hogy a kettő nem ugyanaz, de mindkettő dohányzásnak minősül, és egyikre sincs semmi szükség.

2014. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!