Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit tegyek, ti...

Szerintetek mit tegyek, ti mit gondoltok erről? (kollégium)

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy szeptembertől kollégista lettem.Viszont nem minden alakult túl jól... elvagyok ott,viszont a szobatársaim nem a legjobbak.Valójában csak az egyikkel van igazán gondom.Ok nélkül bunkó lesz velem,gondja az hogy nem megyek mindenhova csavarogni,hogy nem iszok,nem járok ki.Bármit mondok lehurrog,meg okoskodik olyan dolgokon,amihez nem ért,és totálisan rosszul tudja.De a lényeg,hogy mindig én vagyok a rossz,a tudatlan,a gyáva,a hülye.Már elegem van.Mit tegyek?

2014. jan. 4. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok mindent nem tudsz tennni, talán a legjobb ha nem törödsz vele ne állj le vele vitázni stb. esetleg nézz utána lehet-e szobát cserélni.
2014. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt konfliktusom, illetve nálunk annyi volt a baj, hogy a másik 2 lány alapból ismerte egymást és engem kirekesztettek. (A sors fintora, hogy legjobb barátnők lettünk utána az egyikkel, ami azóta is tart..:) )


Én akkor szobát cseréltem, átmentem egy üresbe, nálunk ez volt a megoldás, és volt rá lehetőség, nem tudom nálatok lehetséges-e..

2014. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DeAnn ***** válasza:
100%
költözz át másik szobába
2014. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele, mondd neki, hogy oké, ő érezze jól magát úgy, te meg így érzed magad jól. Ki nem állhatom az ilyeneket amúgy :/
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld pacsi. :)

Másik szobába való költözés sajnos nem megoldható. :(

Én sem szeretem az ilyeneket...szánalmasnak tartom.

2014. jan. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!