Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem képesek megérteni,...

Miért nem képesek megérteni, hogy ez nekem fontos és tényleg csak addig csinálom míg úgy érzem hogy jó?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok. 2éve végtagi problémákkal küzdök, idén vagyis tavaly.. kiderült hogy a gerincemmel is van egy "kis" probléma.. (egy rossz mozdulat és simán lebénulok csípőtől lefelé..) emellé hozzájön hogy a sport az életem egy nagyon fontos része. Mindenre gyógyírom..képtelenségnek tartom hogy nélküle létezzek..nagyon szeretem és nagyon fontos nekem!

Az én drága "barátnőim" (annyira barátnők, hogy az első adandó alkalommal kibeszélnek..) pedig egyszerűen le idióta hülyéznek mert tuti hogy a srác miatt járok aki tartja (jó igaz hogy többek voltunk egymásnak mint barát de kapcsolatunk mára teljesen sportolói illetve baráti)és egyszerűen kiakasztanak azzal hogy folyamatosan a hibát keresik benne..de mindenben, ha egy nap kócosabb a haja tuti meg bszott valakit meg hasonlók.. -.-

Illetve nyilvánosan és privát módon is teljesen le hülye idiótáznak, ami nem érdekelne, mert miért is érdekelne más ember véleménye..?! de sok ember olyan előítélettel van egyből hogy hihetetlen..pedig annyira nem durva a hetem..

-Hétfő: dupla tesi, ló, kondi

-Kedd: edzés (erősítés és torna)

-Szerda: tesi, kutyás túra (1,5-2óra terepen)

-Csütörtök: edzés

-Péntek: kondi, tánc

-Szombat: kondi, ló (esetleg fellépés..)

-Vasárnap: ló, pihi

Szóval annyira nem durva..és szeretem csinálni!

Mégis hogy értessem meg velük, hogy ez nekem így nagyon(!) jó..? olyanokról nem is tudnak hogy lebénulhatok csak annyit sejtenek hogy nagy a baj mivel nem beszélek róla meg mert eljárok orvoshoz.. (karom repedve volt, akkor mentem mikor lilult, mentő bevitt 2napra rá lóval terepeztem stb.:D)

Mégis csak ők azok akikkel beszélhetek (burkoltan, mert mindenről nem..)'csaj' dolgokról, akik elmondják ha valami szarul áll..akik ha 'A' srác megbánt.. :/

Szóval ötlet?



2014. jan. 7. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésem lenne: Neked ilyenkor hol vannak a szüleid??? Mert itt velük van a baj, nem a barátnőiddel! Az egy dolog, hogy te most így tök királyul érzed magad, de arra nem gondolsz, hogy milyen lesz a következő 50 évet kerekesszékben leélni? Azt, hogy 15 évesen egy nálad jóval idősebbre hajtasz, nem is kommentálom, de banyek gondolkodjál már! Ha most ennyire örökmozgó vagy, akkor szerinted meg fogsz majd tudni ülni egy kerekesszékben, vagy örökre az ágyhoz kötve? Vagy akkor meg majd mindenáron öngyilkos akarsz majd lenni, mert "az úgy jó lesz nekem"?

Lehet hogy 15 évesen nagyon király azzal menőzni, hogy mentő bevitt, de 2 napra rá lóval terepeztél, de akkor nem lesz ennyire vicces, amikor 40 évesen nem tudsz majd egyedül kimenni a wc-re.

2014. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most csak menőzöl azzal, hogy szerinted nem annyira durva a heted?:DDDDD
2014. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező! Nem fogok a kérdésedre reagálni, csak elmesélek egy történetet, hátha hasznosnak találod.


Egy iskolatársam jó pár évvel ezelőtt meghalt. Gond volt a szívével, néhány hét választotta el a műtéttől. Meg lett mondva neki, hogy addig már ne sportoljon (élsportoló volt, talán vízilabdás, nem ismertem olyan közelről). Néhány hétre kellett volna felfüggeszteni a sportot, amíg minden rendben lesz vele. Ő nem volt képes erre, hisz a sport az élete. Egyik nap egy óra közepén leállt a szíve.


Elhiszem, hogy fontos neked a sport, de nagyon felelőtlen vagy.

2014. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Anyuék sok mindent nem tudnak ezért nem is hisztiznek.. (okosan lehet sok mindent titkolni)

Illetve nem én hajtottam rá hanem ő rám, erősen múlt időben mert megbeszéltük hogy csak barátok de ez már részletkérdés:D

2. Nem nem menőzök volt már komplikáltabb hetem is.. mikor reggel 6kor elmentem itthonról és az utolsó programomnak (tánc) fél 11kor volt vége:D asszem akkor volt hogy napi 4edzésem volt:D

3.Nekem a mozgásképtelenség mindenképp halált jelent.. (képes vagyok rá hogy önmagammal végezzek.)

2014. jan. 8. 15:58
 5/19 A kérdező kommentje:
A jóval idősebb pedig 2 évet jelent:D
2014. jan. 8. 16:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nyaktól lefele lebénulsz, megölni magad se lesz könnyű :D csak gondoltam megjegyzem.
2014. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
deréktól lefelé mondták..
2014. jan. 8. 16:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Aki hül.ye haljon is meg.
2014. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális.Nem azt mondom hogy ne sportolj de ne ennyit és ne egész héten.Max.3 alkalommal valami gerinckímélőt.De ha te életed végéig egy kerekesszékben akarsz ülni nekem 8.Az ilyen felelőtlen agyhalott b.rmok meg is érdemlik.
2014. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz arra, hogy így titkolózol a saját károdra a szüleid előtt. Sajnálom őket, hogy egy ilyen valamit hoztak a világra :)
2014. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!