Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti haragudnátok a gyereketekre...

Ti haragudnátok a gyereketekre ha annyira nem szeretné a keresztnevét hogy meg akarná változtatni? :S Rosszul esne nektek vagy inkább az ő boldogsága lenne a fontos?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Miért haragudnál rá? Haragszol rá, ha nem szereti a spenótot? Nem tehet róla. És szerintem szülői kudarcnak sem kell felfogni. Egyszerűen nem tud vele azonosulni, szerintem meg lehet érteni. Mondjuk nem biztos, hogy a névváltoztatás az elsődleges módszer, akkor tényleg nagyon utálhatja.. Ha én nagyon nem szeretném a nevemet, először biztos egyszerűen olyan becenevet találnék ki, amin mindenki hívhatna, és az jó lenne.. :)
2013. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a nevem, most már nem tudnék mást megszokni, de ha gyerekkoromban lett volna lehetőség, akkor megváltoztattam volna.

Így a gyerekemet megérteném, nem csinálnék belőle személyes tragédiát.

2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nemek két kereszt nevem van... a második pedig nem szeretem. tetszik csak nem magamon. de anyumnak ezzel nem volt semmi baja. habár nem töröltettük el de akkor sem szeretem de nem haragszik
2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem változtatnám meg,mert lehet csak egy fellángolás aztán minden évben ezt akarná. Majd ha felnő és ő maga tényleg akarja akkor megváltoztatja,annyira szörnyű neve nem lehet.
2013. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
két hónap múlva 18 leszek és azt gondoltam akkor megváltoztatom. Nem szörnyű teljesen átlagos név, és nem fellángolás kicsi korom óta nagyon utálom és meg akarom változtatni. Rosszul érzem magam tőle :S azt gondoltam, ha főiskolára megyek új társaság, mindenki megszokná hamar. Csak nem akarom hogy a szüleim rosszul érezzék magukat. Ezért azt gondoltam ha szerintetek ez sértő nekik, inkább felveszek mellé egy másik nevet, és akkor csak papíron lenne meg a msotani, de kicsit még úgy is zavarna.
2013. okt. 23. 13:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem melyik az a név, amit ennyire utálsz?
2013. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

En max a vezeteknevemet valtoztatnam meg, mert harom szo kulonirva W is van benne es eleg bonyolult, de megokdom azzal h minel elobb ferjhez megyek aztan az jo lesz. A keresztnevem is picit ritkabb fajta de en szeretem, illik hozzam, en is picit furcsabb embernek szamitok. Ram biztos nem haragudnanak a n

evvaltoztatasert, hiszen az ember nevenek az emberhez kell passzolnia, foleg a szemelyisegehez.

2013. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kinga. Mondtam hogy teljesen átlagos... semmi bajom vele máson. Úgyhogy nem akarok megbántani ezzel senkit.
2013. okt. 23. 13:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék meg rá, de a helyedbe nem is változtatnám meg. El nem tudom képzelni, hogy 18 évig pl. Kati legyek, utána meg Mari. Én sem voltam oda a nevemért, de megszoktam és nem változtattam volna meg. 2 keresztnevem van, a 2. szinte csak a család ismeri.
2013. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon tetszik a Kinga :) mire változtatnád?

Nem tudom. Szerintem ez szülő függő dolog. Úgyértem mennyire maradiak vagy épp modernek. Ülj le velük megbeszélni a dolgot.

2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!